. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 54147 تاریخ انتشار : یکشنبه 8 اسفند 1400 | 13:25 ب.ظ

۴ کارگاه ناایمن تولید اکسیژن در جیرفت پلمب شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: ۴ کارگاه تولید اکسیژن در این شهرستان به دلیل عدم رعایت آیین نامه‌های حفاظت و بهداشت کار پلمب شدند. به گزارش کنارصندل، حسین سلامی بیان کرد: پس از گزارش های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جیرفت مبنی بر این که چند کارگاه تولید اکسیژن در شهرستان، […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: ۴ کارگاه تولید اکسیژن در این شهرستان به دلیل عدم رعایت آیین نامه‌های حفاظت و بهداشت کار پلمب شدند.

به گزارش کنارصندل، حسین سلامی بیان کرد: پس از گزارش های اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جیرفت مبنی بر این که چند کارگاه تولید اکسیژن در شهرستان، آیین نامه‌های حفاظت و بهداشت کار را رعایت نمی‌کنند، دادستانی شهرستان به موضوع ورود کرد.

وی با بیان اینکه موارد ناایمن و خطرناک ابتدا توسط اداره کار به کارفرمایان ابلاغ شده است، گفت: این کارفرمایان از رفع موارد ناایمن سر باز زدند که نهایتاً مطابق با قانون این کارگاه‌ها پلمب شدند.

دادستان جیرفت گفت: رعایت نکات ایمنی در کارگاه‌های تولیدی به منظور حفظ جان کارگران، خط قرمز دستگاه قضایی است و به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نیست.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 13 =