. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 55953 تاریخ انتشار : جمعه 26 فروردین 1401 | 15:01 ب.ظ

ارسال ۲۲۰ عکس به جشنواره عکس موبایلی طبیعت روستا

زینب رییسی مدیر کانون شهدای روستای دوبنه جیرفت ، گفت: ۷۱ نفر با ۲۲۰ عکس در جشنواره عکس موبایلی طبیعت روستا ویژه منطقه میانچیل و روستاهای اطراف شرکت کرده اند.  مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای دوبنه جیرفت بیان کرد: پس از اتمام مرحله نهایی داوری، نفرات اول تا سوم و پنج برگزیده نهایی […]

زینب رییسی مدیر کانون شهدای روستای دوبنه جیرفت ، گفت: ۷۱ نفر با ۲۲۰ عکس در جشنواره عکس موبایلی طبیعت روستا ویژه منطقه میانچیل و روستاهای اطراف شرکت کرده اند. 

مدیر کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای دوبنه جیرفت بیان کرد: پس از اتمام مرحله نهایی داوری، نفرات اول تا سوم و پنج برگزیده نهایی انتخاب شده اند.

 وی افزود: داوری این جشنواره را آقایان سهیل سریزدی، عکاس و فیلم ساز از کرمان، مهدی میرزایی، عکاس و فیلم ساز از قلعه گنج و محمدرضا براهام عکاس و مسئول پایگاه خبری تحلیلی لوار از جیرفت برعهده داشتند. 

رئیسی ابراز کرد: اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر جشنواره عکس موبایلی طبیعت که قرار بود در ۲۶ فروردین ماه برگزار شود به بعد از عید فطر موکول شده و بزودی زمان و مکان اطلاع رسانی می شود.

 وی یادآور شد: این جشنواره در راستای معرفی جاذبه های گردشگری و طبیعت زیبای منطقه میانچیل و روستاهای اطراف آن برگزار شد. 

رییسی در خاتمه عنوان کرد: جشنواره عکس موبایلی طبیعت به همت کانون فرهنگی و هنری شهدای روستای دوبنه و با همکاری کانون بسیج هنرمندان شهرستان جیرفت، شورای اسلامی روستای دوبنه و امام جماعت مسجد صاحب الزمان(عج) این روستا برگزار شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هفت =