. دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 55964 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 فروردین 1401 | 21:01 ب.ظ

سارقان فراری پاساژ فرشته بم دستگیر شدند / جزئیات

‍ فرمانده انتظامی شهرستان بم گفت: عاملان سرقت بیش از ۱۵ میلیارد ریال کالا از پاساژ فرشته بم پس از یک سال فراری بودن شناسائی و دستگیر شدند. سرهنگ یوسف سلیمانی در تشریح این خبر بیان کرد: اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ وقوع چند مورد سرقت از مغازه های پاساژ فرشته بم به پلیس گزارش و […]

فرمانده انتظامی شهرستان بم گفت: عاملان سرقت بیش از ۱۵ میلیارد ریال کالا از پاساژ فرشته بم پس از یک سال فراری بودن شناسائی و دستگیر شدند.

سرهنگ یوسف سلیمانی در تشریح این خبر بیان کرد: اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ وقوع چند مورد سرقت از مغازه های پاساژ فرشته بم به پلیس گزارش و با حضور ماموران پلیس آگاهی در این محل مشخص شد سرقت از مغازه های مختلف این پاساژ توسط چند نفر و در یک زمان صورت گرفته است که بلافاصله پی جویی های پلیسی برای یافتن نخستین سرنخ ها و شناسایی سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه با وجود تلاش شبانه روزی ماموران آگاهی ، روند کشف این سرقت ها در مدت زمانی که انتظار می رفت به نتیجه نرسید اما پلیس در نهایت با گذشت حدود یک سال از این سرقت ها موفق شد

با پی جویی های مستمر و انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی ۴ متهم دخیل در این سرقت ها را شناسائی و آنان را در نقاط مختلف شهرستان بم دستگیرکند.

فرمانده انتظامی شهرستان بم با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به انجام ۱۰فقره سرقت از مغازه های این پاساژ اعتراف کرده اند،

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقدار زیادی از اموال مسروقه از جمله چندین دستگاه تلوزیون، اسپلیت، رایانه، دوربین فیلم برداری، گیتار، لوازم کافی شاپ، تعداد زیادی ظروف مسی و برخی اقلام دیگر به ارزش بیش از ۱۵میلیارد ریال کشف شد ؛که اقدامات بعدی برای تحویل آن ها به مال باختگان در حال انجام است.

سرهنگ سلیمانی در پایان تصریح کرد: این سارقان که تصور نمی کردند پس از گذشت یک سال شناسایی و دستگیر شوند

ضمن معرفی دیگر همدستان خود به پلیس، به مرجع قضایی معرفی شدند و بحمدالله با تلاش بی وقفه پلیس از فروش و اوراق سازی بخش زیادی از اقلام مسروقه جلوگیری شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − هشت =