. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 56167 تاریخ انتشار : دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 | 10:50 ق.ظ

شهردار کهوروییه و کلرود معرفی شد

مراسم معرفی مهندس بستان پیرا با حضور مردم کهوروییه و کلرود در مسجد صاحب الزمان(ع) برگزار شد . در این مراسم محمود معناصری، شهردار جیرفت با تسلیت ایام شهادت امیر المومنین گفت: اهالی کلرود و کهوروییه در سال های گذشته در بی مهری هایی سوخته که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت تلاش خواهیم […]

مراسم معرفی مهندس بستان پیرا با حضور مردم کهوروییه و کلرود در مسجد صاحب الزمان(ع) برگزار شد .


در این مراسم محمود معناصری، شهردار جیرفت با تسلیت ایام شهادت امیر المومنین گفت: اهالی کلرود و کهوروییه در سال های گذشته در بی مهری هایی سوخته که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت تلاش خواهیم کرد این بی مهری ها را با کار و تلاش مضاعف جبران نماییم .

شهردار جیرفت با اعلام اولویت های عمرانی در کهوروییه و کلرود گفت: اولویت عمرانی در این منطقه بحث زیر سازی و آسفالت کوچه ها و معابر این منطقه می باشد که بزودی شروع خواهد شد .

محمود معناصری در ادامه گفت : برای ایجاد روحیه نشاط در مردم عملیات احداث زمین چمن و پارک در این منطقه شروع تا فاصله فضای ورزشی وفضای سبز این منطقه با مناطق دیگر کاهش پیدا کند .

در پایان این مراسم نماز مغرب و عشا برگزار و مردم کهوروییه و کلرود مسائل و مشکلات خود را رو در رو و در محیطی صمیمی با شهردار و اعضای شورای شهر در میان گذاشتند .

نظرات بینندگان:

  1. ss گفت:

    چرا عکس ها را احسانی نگرفته؟؟؟!!!!

  2. ss گفت:

    چرا عکس ها را احسانی نگرفته؟؟!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفده =