. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 61037 تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 تیر 1401 | 11:03 ق.ظ

جشنواره تاتر خیابانی استان کرمان برندی برای فرهنگ و هنر جنوب کرمان خواهد شد

به گزارش کنارصندل ، در نشست همفکری برگزاری جشنواره تاتر خیابانی استان کرمان بر لزوم برند سازی این جشنواره برای سال های آتی تاکید شد . مدیر موسسه فرهنگی و هنری سفیران جنوب با اعلام زمان بندی برگزاری جشنواره تاتر خیابانی استان کرمان خاطر نشان کرد : از روز رونمایی پوستر و فراخوان جشنواره کار […]

به گزارش کنارصندل ، در نشست همفکری برگزاری جشنواره تاتر خیابانی استان کرمان بر لزوم برند سازی این جشنواره برای سال های آتی تاکید شد .

مدیر موسسه فرهنگی و هنری سفیران جنوب با اعلام زمان بندی برگزاری جشنواره تاتر خیابانی استان کرمان خاطر نشان کرد : از روز رونمایی پوستر و فراخوان جشنواره کار اصلی ما شروع شده است .

وی با بیان لزوم همکاری تمام دستگاه های ذیربط گفت : بحث کاهش آسیب های اجتماعی فقط مختص یک یا چند ارگان خاص نیست و همه مسئولین و مردم باید در جهت کاهش این آسیب های مخرب زندگی فردی و اجتماعی همکاری و همراهی کنند .

سالار گنجی با تقدیر و تشکر از دادگستری استان و شهرستان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان اظهار داشت : امیدواریم با برگزاری این جشنواره شاهد آگاهی بخشی به مردم در جهت کاهش آسیب های اجتماعی باشیم .

در ادامه این نشست اعضای دبیرخانه به بیان نقطه نظرات خود در جهت برگزاری هر چه با شکوه تر این جشنواره پرداختند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 1 =