. چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 62026 تاریخ انتشار : یکشنبه 6 شهریور 1401 | 13:22 ب.ظ

اجرای طرح جمع آوری معتادین پرخطر و متجاهر در شهرستان عنبرآباد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد گفت: تعدادی از معتادین پرخطر و متجاهر سطح شهرستان جمع آوری و جهت درمان به کمپ ترک اعتیاد اعزام شدند. ابراهیم سلیمانی اظهار داشت: با توجه به درخواست‌ها و گلایه‌های متعدد مردمی و لزوم پیشگیری از سرقت‌های خرد؛ دستگیری این افراد که از معتادین پر خطر بوده و امنیت […]

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد گفت: تعدادی از معتادین پرخطر و متجاهر سطح شهرستان جمع آوری و جهت درمان به کمپ ترک اعتیاد اعزام شدند.


ابراهیم سلیمانی اظهار داشت: با توجه به درخواست‌ها و گلایه‌های متعدد مردمی و لزوم پیشگیری از سرقت‌های خرد؛ دستگیری این افراد که از معتادین پر خطر بوده و امنیت شهروندان را به خطر انداخته بودند، در دستور کار قرار گرفت و شامگاه روز گذشته تعدادی از این معتادین با تلاش ماموران انتظامی در سطح شهرستان دستگیر شدند.
وی افزود: افراد دستگیر شده به کمپ موضوع ماده ۱۶ قانون مبارزه با مواد مخدر اعزام و امیدواریم با بهبودی کامل به جامعه برگردند.


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد با بیان اینکه بسیاری از معتادین به صورت داوطلبانه تقاضای اعزام به کمپ ترک اعتیاد را دارند و با تاکید بر اینکه نیاز شهرستان بیشتر از یک کمپ ترک اعتیاد است، بیان کرد؛ این افراد عموما شغل ثابتی ندارند یا فاقد شغل و درآمد هستند که می‌طلبد خیرین در این امر ورود کنند و امکانات لازم را برای ترک اعتیاد معتادین فراهم نمایند.


این مقام قضایی در پایان بیکاری را از مشکلات اصلی معتادینی که ترک کرده اند دانست و گفت: بیکاری و مشکلات اقتصادی باعث می‌شود که افراد دوباره به سمت باتلاق اعتیاد کشیده شوند.


وی افزود:کار آفرینان با ایجاد شغل می توانند گام موثری در افزایش روحیه و ساماندهی به زندگی این افراد که عضوی از جامعه هستند، بردارند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + پانزده =