. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 62804 تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 آذر 1401 | 23:06 ب.ظ

دستگیری سه شکارچی متخلف در جیرفت

رئیس اداره حفاظت محیط زیست جیرفت از دستگیری سه شکارچی پرندگان وحشی در این شهرستان خبر داد. محمد کمالی گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت در پایش چند روزه حین گشت زنی جهت جلو گیری از شکار و صید غیرمجاز در مناطق آزاد و شکار ممنون اسفندقه ، مناطق گودرزان، کل اسبان و […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست جیرفت از دستگیری سه شکارچی پرندگان وحشی در این شهرستان خبر داد.

محمد کمالی گفت: مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت در پایش چند روزه حین گشت زنی جهت جلو گیری از شکار و صید غیرمجاز در مناطق آزاد و شکار ممنون اسفندقه ، مناطق گودرزان، کل اسبان و اب گیو موفق به دستگیری سه شکارچی شدن که از آنها لاشه ۸ قطعه کبک، دو قطعه تیهو به همراه سه قبضه اسلحه شکاری تک لول و تعدادی فشنگ کشف و ضبط شد. مراتب پس از تشکیل سه پرونده جداگانه جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل گردیدند .

کمالی افزود: پایش و گشت های محیط بانان در مناطق آزاد و تحت مدیریت این شهرستان برای برخورد با شکارچیان متخلف افزایش یافته که اداره محیط زیست به جد با این افراد خاطی برخورد خواهد کرد.

وی همچنین از شهروندان، طبیعت دوستان، و گردشگران خواست تا در جهت حفظ محیط زیست و جلوگیری از شکار بی رویه و انقراض نسل حیوانات نادر این حوزه، هرگونه اقدام متجاوزانه به حریم این جانداران را به یگان حفاظت محیط زیست شهرستان جیرفت گزارش کنند.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در ایتا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =