. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 64974 تاریخ انتشار : سه شنبه 27 دی 1401 | 00:19 ق.ظ

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان خبرداد:

استقبال گسترده هنرمندان سراسر کشور از دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمانمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از استقبال بی نظیر هنرمندان سراسر کشور از دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی خبر داد و گفت: ۱۴۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.به گزارش روابط عمومی اداره کل […]

استقبال گسترده هنرمندان سراسر کشور از دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از استقبال بی نظیر هنرمندان سراسر کشور از دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی خبر داد و گفت: ۱۴۰ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، بهرام مسلمی مهنی اظهارداشت: پس از بررسی اولیه طرح و ایده های ارسالی، تاریخ بارگذاری طرح و ایده های ارسالی به هنرمندان شرکت کننده اعلام خواهد شد تا در قالب لوح فشرده آثار خود را بارگذاری کنند.
وی افزود: طبق نظر هیئت داوران ۸ تا ۱۰ اثر برتر به بخش رقابتی دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی رضوی جنوب کرمان راه می یابند.
مسلمی مهنی تصریح کرد: این جشنواره از سری برنامه‌های بیستمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) است که ۱۵ دی ماه آخرین مهلت ارسال آثار بوده و به دلیل استقبال هنرمندان این مهلت تا ۲۳ دی ماه تمدید شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به برگزاری دومین جشنواره تئاتر خیابانی رضوی در دهه کرامت، عنوان کرد: اجرای این جشنواره به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان سپرده شده که با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی‌ هنری امام رضا (ع) و معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این منطقه برگزار می‌شود.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − پنج =