. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 65391 تاریخ انتشار : سه شنبه 4 بهمن 1401 | 10:12 ق.ظ

زنگ انقلاب در مدارس شهرستان جیرفت به صدا در می آید.

خداداد امینی روش گفت: همچون سال های گذشته به مناسبت بزرگداشت ورود امام خمینی (ره)، ویژه برنامه استقبال به صورت نمادین در فرودگاه جیرفت برگزار می‌شود و علاوه بر این نیز با حضور مسئولین زنگ انقلاب در مدارس به صدا در می آید. «خداداد امینی روش» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از […]

خداداد امینی روش گفت: همچون سال های گذشته به مناسبت بزرگداشت ورود امام خمینی (ره)، ویژه برنامه استقبال به صورت نمادین در فرودگاه جیرفت برگزار می‌شود و علاوه بر این نیز با حضور مسئولین زنگ انقلاب در مدارس به صدا در می آید.

«خداداد امینی روش» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، از برگزاری ۵۶۰ ویژه برنامه در دهه فجر خبر داد و گفت: وظایف کمیته های ستاد دهه فجر همراه با برنامه های ابلاغی به آنها اعلام شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت ابراز کرد: باید از ظرفیت اداره آموزش و پرورش، دانشگاه ها و سازمان های مردم نهاد برای بیان دستاوردهای انقلاب در دهه فجر استفاده کرد.

وی اظهار کرد: همه نهادها باید نسبت به چراغانی و برپایی جشن های انقلاب اهتمام ویژه داشته باشند.

امینی روش خاطرنشان کرد: همزمان با ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن با محوریت نیروهای نظامی و انتظامی رژه موتوری برگزار می‌شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت ادامه داد: مراسم گلباران و عطر افشانی قبور مطهر شهدای شهر جیرفت از پیکر برنامه های بزرگداشت ۱۲ بهمن ماه است.

وی بیان کرد: همچنین همچون سال های گذشته به مناسبت بزرگداشت ورود امام خمینی (ره)، ویژه برنامه استقبال به صورت نمادین در فرودگاه جیرفت برگزار می‌شود.

وی در خاتمه عنوان کرد: علاوه بر این نیز با حضور مسئولین زنگ انقلاب در مدارس به صدا در می آید.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =