. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 65480 تاریخ انتشار : پنجشنبه 6 بهمن 1401 | 18:29 ب.ظ

دادستان جیرفت منصوب شد

با صدور حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه افشین صالحی نژاد، دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان بردسیر، به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت منصوب شد. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت هفته آینده باحضور جمعی از مقامات ارشد قضایی استان و […]

با صدور حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه افشین صالحی نژاد، دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان بردسیر، به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان کرمان، آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت هفته آینده باحضور جمعی از مقامات ارشد قضایی استان و مسئولان شهرستان جیرفت برگزار خواهد شد.

همچنین در این آئین از خدمات حسین سلامی، دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان جیرفت که به سمت رییس شعبه دادگاه کیفری دو تهران منصوب شده، تجلیل به عمل خواهد آمد.

صالحی نژاد فعالیت قضائی خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز و در سمت های مختلفی از جمله قاضی اجرای احکام عنبرآباد، جانشین دادستان عنبرآباد، دادیار دادسرای عمومی و انقلاب کرمان، بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب کرمان و معاون دادستان بردسیر خدمت نموده و در سال ۱۳۹۸ از سوی رئیس قوه قضائیه به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بردسیر منصوب شده بود.

گفتنی است صالحی رتبه ۸ کنکور سراسری،۱۲ کارشناسی ارشد را کسب کرده، و هم اکنون در مرحله دفاع از پایان نامه دکتری حقوق بین الملل میباشد.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در ایتا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 6 =