. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 65834 تاریخ انتشار : سه شنبه 11 بهمن 1401 | 10:08 ق.ظ

یک پایگاه اورژانس ۱۱۵ در شهرستان قلعه گنج افتتاح شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از افتتاح پایگاه جاده ای ۱۱۵ چاه لک از توابع شهرستان قلعه گنج خبر داد. دکتر علی اصغر خیرخواه ۱۰ بهمن ماه در حاشیه آیین بهره برداری از پایگاه اورژانس جاده ای  115 چاه لک از توابع شهرستان قلعه گنج گفت: با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته، در راه اندازی […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از افتتاح پایگاه جاده ای ۱۱۵ چاه لک از توابع شهرستان قلعه گنج خبر داد.

دکتر علی اصغر خیرخواه ۱۰ بهمن ماه در حاشیه آیین بهره برداری از پایگاه اورژانس جاده ای  115 چاه لک از توابع شهرستان قلعه گنج گفت: با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته، در راه اندازی پایگاه‌های اورژانس محورهای مواصلاتی اصلی طبق استانداردها پوشش کامل داریم و پوشش جاده های فرعی هم در حال تکمیل شدن است.

وی با اشاره به ضرورت راه اندازی پایگاه جاده ای چاه لک از  در دستور کار قرار داشتن راه اندازی چند پایگاه دیگر در قلعه گنج خبر داد و اافزود تلاش کادر بهداشت و درمان، سلامتی مردم است و امیدواریم که کمتر در ماموریت های اورژانس باشیم، اما در عین حال این پایگاه برای خدمت‌رسانی به مردم راه اندازی شد.

خیرخواه پوشش تصادفات جاده ای را از ماموریت های پایگاه ۱۱۵ عنوان کرد و گفت: این پایگاه حدود ۱۲ کیلومتر از پایگاه شهری فاصله دارد و از لحاظ موقیعت جای بسیار مناسبی راه اندازی شد و این امکان که هم ماموریت‌های شهری و هم تصادفات جاده ای را پوشش دهد، وجود دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: در جنوب کرمان ۳۹ پایگاه فعال اورژانس ۱۱۵ داریم که ۲۸ پایگاه جاده ای و ۱۱ پایگاه شهری است و با توجه به نیاز مبرم منطقه سال گذشته اورژانس هوایی جنوب کرمان نیز  راه اندازی شد.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 10 =