. چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 66306 تاریخ انتشار : یکشنبه 16 بهمن 1401 | 14:32 ب.ظ

نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر درب بهشت راه اندازی می شود

بهرام مسلمی مهنی گفت: به منظور توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در شهر درب بهشت، بزودی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهر راه اندازی می شود. جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

بهرام مسلمی مهنی گفت: به منظور توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در شهر درب بهشت، بزودی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهر راه اندازی می شود.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از جنوب کرمان، امروز (۱۶ بهمن ماه) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان جشن انقلاب در شهر درب بهشت  برگزار شد.
 
بهرام مسلمی مهنی در این جشن، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور درگیر جنگ های سخت، نیمه سخت و نرم شد‌.
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه امروز درگیر جنگ ترکیبی هستیم، تصریح کرد: بخشی از این جنگ، اغتشاشات و اعتراضات بود که با توطئه های دشمنان طراحی و برنامه ریزی شده بودند.
 
وی با اشاره به این که دشمن با مدیریت جنگ شناختی تلاش کرد تا افکار و نگرش مردم به خصوص نوجوانان و جوانان را نسبت به انقلاب و نظام تغییر دهد، ابراز کرد: آنها در این جنگ، فرهنگ ما را نیز هدف قرار دادند و در این مسیر از ابزار هنر و فضای مجازی بهره گرفتند.
 
مسلمی مهنی با بیان اینکه دشمن در اغتشاشات اخیر به دنبال نفرت عمومی بود، خاطرنشان کرد: جوانان ما نه تنها فریب توطئه های آنها را نخورند بلکه مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با اشاره به اینکه امروز ملت ما از جنگ ترکیبی سربلند بیرون آمده، تاکید کرد: ما مسئولان بیش از گذشته تلاش می کنیم تا خدمتگذار شما مردم باشیم.
 
وی همدلی و همراهی را از عوامل پیشرفت و توسعه منطقه دانست و گفت: برای تحقق این مهم باید از واژه منطقه گرایی پرهیز کنیم.
 
مسلمی مهنی بیان کرد: به منظور توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در شهر درب بهشت، بزودی نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهر راه اندازی می شود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اظهار کرد: در نظر داریم جشنواره آواهای محلی را در بخش ساردوئیه برگزار کنیم.
 
ایران اسلامی امروز با اقتدار در برابر دشمنان قسم خورده ایستاده است
 
عباسعلی مسلمی در این جشن، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، گفت: ایشان به پشتوانه مردم نظامی را پایه گذاری کرد که امروز از کشورهای مقتدر جهان است.
 
بخشدار درب بهشت خاطرنشان کرد: ایران اسلامی امروز با اقتدار در برابر دشمنان قسم خورده ایستاده و حرف برای گفتن دارد.
 
وی عنوان کرد: با همگرایی و هم افزایی تلاش های خوبی در جهت پیشرفت این شهر صورت گرفته است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 11 =