. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 66511 تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 بهمن 1401 | 20:35 ب.ظ

فرمانده سپاه ثارالله عنوان کرد؛ افتتاح ۹۴ پروژه محرومیت زدایی در فهرج به مناسبت دهه فجر

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۹۴ پروژه محرومیت زدایی در شهرستان فهرج با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید. سردار محمدعلی نظری در پایان سفر امروز خود به شهرستان فهرج در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: […]

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۹۴ پروژه محرومیت زدایی در شهرستان فهرج با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

سردار محمدعلی نظری در پایان سفر امروز خود به شهرستان فهرج در جمع خبرنگاران ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: یکی از کارهای اصلی بسیج و سپاه علاوه بر اقتداری که از طریق رزمایش ها و گشت های رضویون به آن نگاه ویژه‌ای دارد بحث خدمت به مردم است.

فرمانده سپاه ثارالله افزود: ما طی چند روز اخیر در شهرستان‌های شرقی و جنوبی و برخی از شهرستان‌های شمال استان با توجه به کم برخوردار بودن این شهرستان‌ها، بیش از ۱۵۰ طرح محرومیت زدایی بویژه پروژه های آب را در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) با کمک همه ارکان و دستگاه های این دولت خدمتگزار افتتاح و به بهره‌برداری رساندیم.

وی اضافه کرد: امروز نیز در شهرستان فهرج ۹۴ پروژه محرومیت‌زدایی اعم از آبرسانی به ۶ روستا با جمعیت ۸۸۱۱ نفر، تکمیل ۱۹ واحد مسکن محرومین، ساخت ۵۵ چشمه حمام و سرویس بهداشتی، ۱ کارگاه تولیدی اشتغالزایی، ۲ باب مسجد . ۱ باب غسالخانه و … با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسیدند.

نظری اظهار کرد: در کل استان، ۱۵۰ پروزه ما در قالب بیش از ۹۲ میلیارد تومان در دهه فجر به بهره‌برداری رسید که عمده این پروژه‌ها بحث آبرسانی بود و مهمترین الویت ما را شامل می شود.

🔹فرمانده سپاه ثارالله خاطرنشان کرد: در این ایام ۶ شهرستان ما با جمعیت بیش از ۷۰ هزار نفر و تعداد ۲۰ هزار و ۶۳۰ خانوار با مبلغ ۱۷ میلیارد از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

وی در ادامه از ساخت پایگاه و احیای قنوات، ساخت خانه عالم، ساخت حمام و سرویس بهداشتی، تکمیل خانه محرومین و سالن های ورزشی، اهدای جهیزیه، توزیع کمک های مومنانه، ساخت حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت، ساخت غسالخانه و تکمیل مسجد بعنوان دیگر پروژه‌های افتتاح شده در ایام دهه فجر نام برد و اضافه کرد: همچنین در این ایام کمک به ساخت گلزار شهدای گمنام در برخی شهرستان‌ها و احداث ۲۴ کیلومتر سیل بند در نقاط حساس و بحرانی را به کمک گروه‌های جهادی و آب منطقه ای استان داشتیم.

نظری با اشاره به افتتاح کارگاه اشتغالزایی زایی و احداث زمین چمن طی ۸ روز گذشته بیان کرد: بعضی از پروژه‌ها را در این ایام بویژه ساخت منازل سازمانی و پروژه‌های عمرانی داخل سپاه اعم از انبارهایی که باید در مواقع بحرانی به مردم خدمت رسانی کنیم را کلنگ زنی شدند.

فرمانده سپاه ثارلله در ادامه از تنش آبی بعنوان یکی از مشکلات شهرستان فهرج یاد کرد و گفت: در سال ۱۴۰۲ سعی می‌کنیم بحث انتقال آب، ترمیم شبکه آب، حفر چاه و بعضی از روستاهایی که مشکل آب دارند را مرتفع کنیم.

وی تاکید کرد: هدف ما این است بیشترین اعتبار را در بحث قرارگاه محرومیت‌زدایی برای شهرستان فهرج بگذاریم.

نظری بحث مسکن و تعمیر مسکن در کنار اشتغال را از دیگر مشکلات این منطقه دانست و افزود: از مسئولان عزیز کرمان تقاضا دارم از نزدیک مشکلات را ببینند و بررسی کنند تا با ورود و کمک سرمایه‌گذاران مشکلات یاد شده مرتفع شوند.

فرمانده سپاه ثارالله تصریح کرد: عشایر و همه مردم شریف و نجیب شهرستان فهرج جزء ثابت قدم ترین مردم کشورمان هستند که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده اند و ذره ای عقب نشینی نکرده اند.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =