. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 68375 تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401 | 10:11 ق.ظ

دیدار رئیس شعبه جیرفت با فرمانده مقاومت بسیج (سپاه پاسداران)جنوب استان کرمان

دیدار رئیس شعبه جیرفت بیمه دانا با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج (سپاه پاسداران)منطقه جنوب استان کرمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط‌عمومی بیمه دانا، سیدمهدی صادقی در دیدار با سرهنگ امیری، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی بسیج (سپاه پاسداران) جنوب استان کرمان، در خصوص راه‌های تقویت روابط و مناسبات بیمه‌ای طرفین بحث و تبادل نظر کرد.
صادقی در این دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در خصوص عملکرد شرکت بیمه دانا و خدمات مطلوب این شرکت به مردم منطقه جنوب استان، به ارائه توضیحاتی پرداخت.
در ادامه این دیدار، سرهنگ امیری نیز ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان بیمه دانا در جیرفت، از رضایت مردم و مشتریان این شرکت در منطقه جنوب استان کرمان تشکر و اظهار داشت: این خدمات به ویژه در حوزه آموزش و پرورش قابل توجه است و خوشبختانه بیمه دانا توانسته در ارائه خدمات به مردم منطقه جنوب موفق عمل کند.
وی همچنین با اشاره به شرایط و وضعیت مناسب در منطقه جنوب استان کرمان، خواستار افزایش تعداد نمایندگی‌های این شرکت شد و افزود: منطقه جنوب کرمان برای جذب فعالیت‌های بیمه‌ای دارای ظرفیت و پتانسیل فراوانی است، لذا اضافه شدن دفاتر نمایندگی‌ها در منطقه باعث افزایش ضریب نفوذ بیشتر صنعت بیمه در بین خانواده‌ها خواهد شد که البته خدمات‌رسانی در مناطق روستایی و عشایری جنوب استان کرمان نیز، نیازمند توجهی بیش از پیش است./تجارت گردان

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دوازده =