. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 68384 تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 اسفند 1401 | 10:35 ق.ظ

نگرانی از فعالیت مدارس ناایمن در پی بارش‌ها در جیرفت

به گزارش کنارصندل در حالی فرماندار جیرفت از دایر بودن مدارس در این شهرستان خبر داده است که معابر عمومی دچار آبگرفتگی شده و برخی از کلاس‌های درس ایمن نیستند.   احمد بلندنظر  در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از دایر بودن مدارس جیرفت و آموزش حضوری  خبر داد و میزان بارندگی در جیرفت را حدود هشت میلیمتر […]

به گزارش کنارصندل در حالی فرماندار جیرفت از دایر بودن مدارس در این شهرستان خبر داده است که معابر عمومی دچار آبگرفتگی شده و برخی از کلاس‌های درس ایمن نیستند. 

 احمد بلندنظر  در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از دایر بودن مدارس جیرفت و آموزش حضوری  خبر داد و میزان بارندگی در جیرفت را حدود هشت میلیمتر اعلام کرد. 

اگر چه فرماندار جیرفت به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش منتظر دریافت درخواست مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برای تعطیلی مدارس به دلیل آبگرفتگی است که والدین و تعدادی از فرهنگیان نسبت به  حضور دانش‌آموزان در کلاس درس  انتقاد دارند زیرا تردد و ایاب و ذهاب به سختی انجام می‌شود.

بر اساس این گزارش، به گفته فرماندار جیرفت تعداد  ۱۹ واحد آموزشی ناایمن و تخریبی در حوزه شهری و تعداد ۸۳ واحد آموزشی در روستاها یک تهدید بزرگ در زمان رخداد حوادث غیرمترقبه است.

فرماندار جیرفت همچنین به دفعات از  ۱۰۲ واحد آموزشی ناایمن و تخریبی در شهرها و روستاهای این شهرستان انتقاد کرده است و  باتوجه به شرایط این فضاهای آموزشی از مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان خواسته در اسرع وقت برای تعیین تکلیف  این مدارس چاره‌اندیشی کند./ایسنا کرمان

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =