. پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 70531 تاریخ انتشار : جمعه 18 فروردین 1402 | 17:54 ب.ظ

سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با دادستان کرمان

دادستانی کرمان اعلام کرد: با راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، عموم مردم می توانند از طریق شماره ۰۹۹۳۰۶۵۳۵۴۳ مشکلات خود را بدون واسطه با مدعی العموم در استان مطرح نمایند. در این سامانه امکان دریافت مستقیم گزارشات مردم در موضوعات اطاله دادرسی، انتقاد به فرایند دادرسی، انتقاد […]

دادستانی کرمان اعلام کرد: با راه اندازی سامانه ارتباط مستقیم شهروندان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، عموم مردم می توانند از طریق شماره ۰۹۹۳۰۶۵۳۵۴۳ مشکلات خود را بدون واسطه با مدعی العموم در استان مطرح نمایند.

در این سامانه امکان دریافت مستقیم گزارشات مردم در موضوعات اطاله دادرسی، انتقاد به فرایند دادرسی، انتقاد به نحوه اجرای آراء قضایی کیفری، درخواست ملاقات حضوری، انتقاد به رفتار و عملکرد و دریافت گزارش معضلات و مشکلات اجتماعی وجود دارد.

عموم مردم می توانند مشکلات و انتقادات خود را از طریق پیام رسان های مطرح داخلی از جمله ایتا، بله، روبیکا، سروش و … با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مطرح کنند.
در این سامانه همچنین امکان‌ارسال فیلم و عکس نیز برای عموم مردم فراهم است.

هدف از راه اندازی این سامانه، تحقق رویکردهای مردم محور قوه قضاییه و توسعه ارتباط میان مقامات قضایی با بدنه جامعه در راستای رسیدگی به مسایل، مشکلات و مطالبات مردمی بوده است.

دادسرایعمومیانقلاب_کرمان

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =