. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 72981 تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402 | 15:16 ب.ظ

نشست شورای فرهنگ عمومی با محوریت توسعه فرهنگ کار برگزار شد

نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان با در دستور کار قرار دادن ارائه راهکارهای توسعه فرهنگ کار، تولید و اشتغال و با رویکرد جوان‌گرایی برگزار شد. به گزارش کنارصندل به نقل از شبستان از جنوب کرمان، امروز (۲۷ اردیبهشت ماه) نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان در دفتر امام جمعه جیرفت برگزار شد. بهرام مسلمی مهنی در […]

نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان با در دستور کار قرار دادن ارائه راهکارهای توسعه فرهنگ کار، تولید و اشتغال و با رویکرد جوان‌گرایی برگزار شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از شبستان از جنوب کرمان، امروز (۲۷ اردیبهشت ماه) نشست شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان در دفتر امام جمعه جیرفت برگزار شد.

بهرام مسلمی مهنی در این نشست، گفت: نشست امروز شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان با در دستور کار قرار دادن ارائه راهکارهای توسعه فرهنگ کار، تولید و اشتغال و با رویکرد جوانگرایی برگزار می‌شود.

دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان ابراز کرد: در دین مبین اسلام فرهنگ کار به نوعی همانند جهاد در راه خدا فضیلت دارد.

وی توسعه فرهنگ کار را نیازمند اقدامات زیربنایی دانست و افزود: عواملی همچون خانواده و محیط های آموزشی بر توسعه فرهنگ می توانند تاثیرگذار باشند.

مسلمی مهنی با اشاره به این که در توسعه فرهنگ کار موانعی نیز وجود دارد، خاطرنشان کرد: برای رفع این موانع باید فرهنگ کار در جامعه نهادینه شود.

جهت ورود به کانال خبری کنارصندل در روبیکا بر روی تصویر کلیک کنید

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =