. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 73714 تاریخ انتشار : جمعه 5 خرداد 1402 | 19:06 ب.ظ

‍ امام جمعه جیرفت : شهرداری چاره‌ای برای کارگران اخراجی بیندیشد

به گزارش کنارصندل، حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های این هفته نماز جمعه جیرفت افزود: سرپرست شهرداری با این نگاه که این افراد برادران و فرزندان آنها هستند به موضوع بنگرند و چاره و راهکاری برای آنها بیندیشید.وی با بیان اینکه با رفتن کارگران شهرداری خدمات شهری دچار مشکلاتی شده که نشان می دهد […]

به گزارش کنارصندل، حجت الاسلام میثم تارم در خطبه های این هفته نماز جمعه جیرفت افزود: سرپرست شهرداری با این نگاه که این افراد برادران و فرزندان آنها هستند به موضوع بنگرند و چاره و راهکاری برای آنها بیندیشید.
وی با بیان اینکه با رفتن کارگران شهرداری خدمات شهری دچار مشکلاتی شده که نشان می دهد به این نیروها نیاز است ادامه داد: این کارگران خدوم مدتهاست با کمترین حقوق مشغول به کار و امیدوار بودند در آینده شرکتی شوند.
حجت الاسلم تارم یادآور شد: در بازدیدی که اخیرا از یکی از کارگاه ها صورت گرفته بود، اظهار شده که در یکی از این کارگاه های مرتبط با شهرداری امکان اشتغالزایی برای ۱۰۰ نفر وجود دارد بنابراین انتظار می رود از این فرصت ها برای اشتغال این کارگران اخراج شده بهره گرفته شود.
وی اضافه کرد: از شهرداری و شرکت گاز که برای گازرسانی به بافت قدیمی شهر به تفاهم رسیدند تشکر می کنم و این تفاهم و وحدت قابل تقدیر است.
امام جمعه جیرفت تاکید کرد: با این وحدت ها است که می توانیم برای شهر و کشور مفید واقع شویم و با تفرقه به جایی نخواهیم رسید و هیچ کس غیر از دشمنان و بدخواهان نظام سودی نخواهند برد.
وی در بخش دیگری از خطبه ها اظهار داشت: عملیات ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش و طی کردن دور دنیا آنطور که باید و شاید دیده نشد چرا که دشمن نمی تواند خبر قدرت ایران را بشنود اما ناچار به پذیرش آن است.
حجت الاسلام تارم ادامه داد: این ناوگروه با استفاده از تجهیزاتی که همه ساخت کشور بودند با طی کردن این مسیر پیام صلح، آشتی و اقتدار نظامی جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان رساندند.
وی همچنین با اشاره به اینکه حج فواید زیادی از جمله وحدت مسلمین و جامعه اسلامی و رساندن پیام انقلاب اسلامی به گوش جهانیان دارد گفت: حج دارای آثار زیاد تربیتی فرهنگی و سیاسی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.
حجت الاسلام تارم افزود: حج از واجبات مهم است که این روزها دانسته یا نادانسته مورد تهاجم عده ای قرار می گیرد و به سفرهای بسیاری که به اروپا و دیگر کشورها صورت می گیرد انتقادی نمی شود اما عده ای به سفر دینی حج انتقاد می کنند./ ایرنا

تصاویر : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − شش =