. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 75262 تاریخ انتشار : یکشنبه 4 تیر 1402 | 13:50 ب.ظ

تمام تجهیزات بخش آنژیوگرافی بیمارستان جیرفت خریداری شده است

به گزارش کنارصندل دکتر علی اصغر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در حاشیه بازدید سرزده صبح امروز از بیمارستان آموزشی درمانی امام خمینی جیرفت اظهار داشت: برای ساخت و راه اندازی بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام خمینی جیرفت ۷۵ میلیارد ریال بودجه اختصاص داده شده است. وی افزود: پیشرفت قابل توجه ای در مراحل ساخت […]

به گزارش کنارصندل دکتر علی اصغر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در حاشیه بازدید سرزده صبح امروز از بیمارستان آموزشی درمانی امام خمینی جیرفت اظهار داشت: برای ساخت و راه اندازی بخش آنژیوگرافی بیمارستان امام خمینی جیرفت ۷۵ میلیارد ریال بودجه اختصاص داده شده است.

وی افزود: پیشرفت قابل توجه ای در مراحل ساخت و تجهیز این بخش بیمارستان صورت گرفته به طوری که پیش بینی می شود تا پایان سال جاری نخستین مرکز آنژیو گرافی جنوب کرمان به بهره برداری برسد.

رئیس دانشگاه اظهار داشت: تمام تجهیزات مورد نیاز بخش آنژیو گرافی خریداری شده، که بزودی و بعد از اتمام ساختمان این مرکز، نصب و راه اندازی می شوند.

رئیس دانشگاه در ادامه از آموزش نیروهای درمانی ویژه جهت خدمت رسانی در بخش آنژیوگرافی خبر داد و گفت: بزودی تعدادی از نیروهای کارآمد این بیمارستان برای کسب آموزشهای لازم به مراکز معتبر آنژیو گرافی کشور برای خدمت به بیماران جنوب کرمان اعزام می شوند .

وی، در پایان از زحمات مسئولین بیمارستان،مدیر دفتر فنی و منابع فیزیکی دانشگاه و مشاوران در جهت تلاش و پیگیری مداوم جهت راه اندازی این بخش حیاتی تشکر وقدر دانی کرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =