. پنج شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 76551 تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 تیر 1402 | 20:30 ب.ظ

دادستان کرمان خبر داد : انهدام چهارمین باند قاچاق سلاح ومهمات در جنوب کرمان طی چهار ماه گذشته

انهدام چهارمین باند قاچاق سلاح ومهمات در جنوب کرمان طی چهار ماه گذشته/کشف بیش از ۲۴قبضه کلت کمری وبازداشت دو نفر از عناصر ضد امنیتی شرق کشور در جنوب کرمان ۳۰۰ قبضه سلاح غیرمجاز و جنگی در ۴ماهه ی اخیر در جنوب استان (جیرفت) کشف و ضبط گردیده است به گزارش کنارصندل به نقل روابط […]

انهدام چهارمین باند قاچاق سلاح ومهمات در جنوب کرمان طی چهار ماه گذشته/کشف بیش از ۲۴قبضه کلت کمری وبازداشت دو نفر از عناصر ضد امنیتی شرق کشور در جنوب کرمان

۳۰۰ قبضه سلاح غیرمجاز و جنگی در ۴ماهه ی اخیر در جنوب استان (جیرفت) کشف و ضبط گردیده است

به گزارش کنارصندل به نقل روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت ، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام چهارمین باند سازمان‌یافته قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان طی چهارماهه سال جاری خبر داد.

مهدی بخشی در تشریح جزییات این خبر افزود: پس از کسب گزارشی مبنی بر ورود یک محموله قاچاق سلاح و مهمات به پهنای جغرافیایی استان کرمان ، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار سیستم قضایی و اداره کل اطلاعات استان کرمان قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این عملیات پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده اطلاعاتی،باند مذکور مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان قرار گرفت و دو نفر از عناصر ضد امنیتی سابقه دار و فعال در قاچاق و فروش سلاح در شرق کشور؛ شناسایی و دستگیر شدند.

مدعی العموم در استان کرمان اظهار داشت: در این عملیات، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان جیرفت ۲۴قبضه سلاح کمری و بیش از ۴۰۰عدد فشنگ به همراه یک دستگاه خودرو را از اعضای این باند کشف و ضبط کردند .

بخشی خاطرنشان کرد: اعضای این باند در تلاش بودند انواع مختلف سلاح را از مرزهای شرقی کشور به کرمان وارد و از این طریق به سایر استان‌ها منتقل نمایند.

دادستان کرمان با اشاره به اینکه برخورد دستگاه قضایی با قاچاقچیان سلاح و مهمات قاطع و عبرت آموز خواهد بود، عنوان کرد: رسیدگی به پرونده متهمان دستگیر شده سریع و خارج از نوبت خواهد بود.

وی یاداور شد: با تلاش و همت شبانه روزی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی طی سال جاری، قریب به ۳۰۰ سلاح غیرمجاز و جنگی در جنوب استان کرمان کشف و ضبط گردیده است.

دادستان کرمان در پایان از اقدامات شبانه روزی مسئولان قضایی،امنیتی و انتظامی جنوب استان کرمان بویژه آقای صالحی نژاد دادستان عمومی و انقلاب جیرفت در برخورد با باندهای قاچاق سلاح و مهمات تشکر نمودند.

روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + بیست =