. سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 77475 تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1402 | 20:16 ب.ظ

۱۶ سایت تلفن همراه در ۲۲ روستای جیرفت و عنبرآباد کلنگ زنی شد

به گزارش کنارصندل به نقل خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان گفت: ۱۶ سایت تلفن همراه ایرانسل در ۲۲ روستای شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد کلنگ زنی شد. مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان ازآیین کلنگ زنی احداث ۱۶ سایت جدید تلفن همراه ایرانسل با تکنولوژی ۲G/۳G/۴G برای ۲۲ […]

به گزارش کنارصندل به نقل خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان ، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان گفت: ۱۶ سایت تلفن همراه ایرانسل در ۲۲ روستای شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد کلنگ زنی شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان ازآیین کلنگ زنی احداث ۱۶ سایت جدید تلفن همراه ایرانسل با تکنولوژی ۲G/۳G/۴G برای ۲۲ روستای شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد از محل اعتبارات وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات طرح توسعه خدمات عمومی اجباری روستایی (uso) با هدف افزایش سرعت اینترنت و دسترسی مردم این روستا‌ها به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

حسین ساجدی فر مدیر کل ارتباطات استان در مراسم کلنگ زنی احداث سایت روستا‌های شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد که با حضور اعظمی نماینده مردم این شهرستان‌ها در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی فرماندار، بخشدارساردوئیه، مدیرارتباطات نماینده منطقه ۱۰ ایرانسل، دهیاران و اعضای شورای اسلامی این روستا‌ها برگزارشد، گفت: با حمایت‌های قابل توجه وزارت ارتباطات در محرومیت زدایی وکاهش شکاف دیجیتالی در سطح روستا‌های استان با توکل به خدا در سایه هم دلی و با تداوم این حمایات شاهد توسعه هرچه بیشتر حوزه ارتباطات وفناوری اطلاعات در این استان باشیم.

ساجدی فر بیان کرد: با احداث ۱۶ سایت جدید تلفن همراه از اپراتور ایرانسل برای ۲۲ روستای شهرستا ن‌های جیرفت وعنبرآباد با اعتبار هزار وبیست وچهار میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین شده است.

او در ادامه از احداث سایت روستا‌های باب دراز و نمچ بخش ساردوئیه شهرستان جیرفت با هدف افزایش سرعت اینترنت و دسترسی مردم این روستا‌ها به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

مدیر کل ارتباطات استان در پایان، احداث این سایت‌ها را در راستای توسعه عدالت ارتباطی در مناطق محروم دانست و افزود: افزایش و شتاب در اجرای طرح‌های عمرانی و تقویت و توسعه زیرساخت‌های روستایی از اهداف وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =