. چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 77503 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 مرداد 1402 | 11:25 ق.ظ

قتل چهار نفر در یکی از روستا‌های منطقه تیاب شهرستان منوجان

🔻به گزارش روابط عمومی دادگستری منوجان ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از قتل چهار نفر در یکی از روستا‌های منطقه تیاب این شهرستان خبر داد و گفت: رد پای اختلافات شخصی در این پرونده وجود دارد و اعلام نتیجه قطعی منوط به دستگیری عاملان این جنایت است. 🔻مصیب آسیابانی در تشریح این خبر […]

🔻به گزارش روابط عمومی دادگستری منوجان ، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان از قتل چهار نفر در یکی از روستا‌های منطقه تیاب این شهرستان خبر داد و گفت: رد پای اختلافات شخصی در این پرونده وجود دارد و اعلام نتیجه قطعی منوط به دستگیری عاملان این جنایت است.

🔻مصیب آسیابانی در تشریح این خبر افزود: مقتولان همگی مرد و اهل و ساکن یکی از شهرستان های مجاور منوجان می باشند که دو نفر از آنها پدر و فرزند و دو نفر دیگر نیز خواهرزاده یکی از مقتولان هستند.

🔻وی ضمن اشاره به این مطلب که این افراد با استفاده از سلاح جنگی به قتل رسیده اند، تصریح کرد: این درگیری در یک منطقه کوهستانی و صعب العبور و به دور از منازل مسکونی روستا رخ داده و عامل یا عاملین قتل نیز اقدام به فرار کرده اند .

🔻دادستان عمومی و انقلاب شهرستان منوجان ادامه داد: پرونده مربوطه در شعبه بازپرسی در حال رسیدگی و تلاش جهت شناسایی و دستگیری متهم یا متهمین این پرونده ادامه دارد.

🔻آسیابانی از مردم خواست از توجه به هرگونه شایعات خودداری کنند و دستگاه قضایی پس از بررسی های تخصصی و شناسایی عامل یا عاملان این جنایت، نسبت به اطلاع رسانی درباره جزئیات آن اقدام خواهد کرد.

🌹https://rubika.ir/knarsandal_ir

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سیزده =