. سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 77837 تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1402 | 18:16 ب.ظ

در آستانه اربعین حسینی اعزام ۲۴ تیم پایگاه‌های اوراژنس استان به مرز‌های کشوردر آستانه اربعین حسینی

رئیس اورژانس کرمان گفت :۲۴ تیم مرکز فوریت‌های پزشکی درایام پیاده روی اربعین از استان کرمان در مرز‌های خسروی، چذابه و ارومیه مستقر هستند. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری صداوسیمای کرمان ، رییس اورژانس کرمان افزود: این گروه‌ها شامل ۷۵ نفر، کارکنان اورژانس، دانشگا‌های علوم پزشکی کرمان، بم، رفسنجان، جیرفت و سیرجان، به همراه […]

رئیس اورژانس کرمان گفت :۲۴ تیم مرکز فوریت‌های پزشکی درایام پیاده روی اربعین از استان کرمان در مرز‌های خسروی، چذابه و ارومیه مستقر هستند.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری صداوسیمای کرمان ، رییس اورژانس کرمان افزود: این گروه‌ها شامل ۷۵ نفر، کارکنان اورژانس، دانشگا‌های علوم پزشکی کرمان، بم، رفسنجان، جیرفت و سیرجان، به همراه تجهیزات  درمانی و خودرویی، هستند که اعزام آن‌ها انجام شد.

صابری مهمترین این تجهیزات را شامل  ۱۷ دستگاه آمبولانس و ۳ دستگاه اتوبوس آمبولانس عنوان و مقصد آن‌ها را مرز‌های خسروی، چذابه و ارومیه، اعلام کرد

وی افزود: در ایام اربعین حسینی، کمک بیمارستان‌های  مرزی کشور هم در دستور کار قرار دارد و در صورت نیاز  ۸ پرستار و بهیار به همراه متخصصین، مناطق مورد درخواست، اعزام می‌شوند.  

صابری همچنین با اشاره به اینکه استان کرمان، مسیر گذر زائرین کشور‌های افغانستان، پاکستان و بنگلادش هست، گفت:

در همه مسیر‌های تردد این زوار،  گروه‌های  ویژه اورژانس مستقر هستند.  

همچنین  به گفته حجت الاسلام عارفی، مسول  نمایندگی، ولی فقیه، در دانشگاه علوم پزشکی کرمان، در کنار همه خدمات درمانی به زائرین اربعین، ۳ موکب نیز متشکل از دانشجویان و کارکنان، در کربلای معلی مستقر شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =