. یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 79794 تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 | 17:06 ب.ظ

دفتر نظام مهندسی معدن در جنوب کرمان افتتاح شد

دفتر نظام مهندسی معدن، به منظور تسهیل در سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، در جنوب کرمان افتتاح شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان امروز دوشنبه در سفر به جیرفت و افتتاح دفتر نظام مهندسی معدن در جنوب کرمان عنوان کرد: در راستای توسعه جنوب […]

دفتر نظام مهندسی معدن، به منظور تسهیل در سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، در جنوب کرمان افتتاح شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان امروز دوشنبه در سفر به جیرفت و افتتاح دفتر نظام مهندسی معدن در جنوب کرمان عنوان کرد: در راستای توسعه جنوب استان به ویژه فعالیت‌های معدنی که از صنایع پیشران است، نیاز بود تا موارد هموار شود و همراهی دستگاه‌ها در رسیدن به ذخایر خوب، صنایع پایین دستی و فرآوری را داشته باشیم.
وی افزود: یکی از ابزارهای رسیدن به این اهداف، نظام مهندسی معدن است که از مرحله اکتشاف تا بهره‌وری و فرآوری باید کمک کند.
معاون اقتصادی استاندار کرمان ادامه داد: با توجه به بعد مسافت مرکز استان تا شهرستان‌های جنوبی و همچنین تسهیل در سرمایه‌گذاری، دفتر نظام مهندسی معدن در جنوب راه‌اندازی شده که خدمات به بهره‌برداران و سرمایه‌گذاران معدن بهتر انجام گیرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =