. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 79797 تاریخ انتشار : دوشنبه 1 آبان 1402 | 17:13 ب.ظ

دوره آموزش حفاری معدن در جنوب کرمان راه اندازی شد

دوره آموزش تخصصی حفاری معدن با همکاری ایمیدرو، فنی و حرفه‌ای و سازمان صمت در جیرفت راه‌اندازی شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در سفر امروز دوشنبه اول آبان ماه به جیرفت، یکی از راهبردهای اقتصادی استان را اکتشافات معدنی بیان کرد […]

دوره آموزش تخصصی حفاری معدن با همکاری ایمیدرو، فنی و حرفه‌ای و سازمان صمت در جیرفت راه‌اندازی شد.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، امیر حسن‌زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان در سفر امروز دوشنبه اول آبان ماه به جیرفت، یکی از راهبردهای اقتصادی استان را اکتشافات معدنی بیان کرد و افزود: شمال و جنوب استان کرمان میلیاردها تن ذخیره معدنی دارند که بخش زیادی از آنها هم اکتشاف نشده‌اند.
وی ادامه داد: مهمترین مرحله در حوزه اکتشاف معدنی، حفاری است و لذا با همکاری شرکت ایمیدرو، سازمان صمت، فنی و حرفه‌ای و مرکز تحقیقات یزد ذیل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی استان کرمان، اولین آموزش تخصصی معدنی در جنوب کرمان راه‌اندازی شده است.
حسن‌زاده گفت: ۲۲ نفر برای آموزش حفاری معدن در جیرفت ثبت‌نام کرده‌اند که پس از گذراندن کلاس‌های تئوری، دوره‌ای را در یکی از معادن به صورت عملیاتی آموزش می‌بینند.
وی تصریح کرد: در ادامه آموزش‌ حفاری معدن در شهرستان کهنوج و آموزش فرآوری مواد معدنی هم اجرا خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =