. سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 80042 تاریخ انتشار : شنبه 6 آبان 1402 | 16:12 ب.ظ

۷۰ طرح گلخانه‌ای در جیرفت به بهره‌برداری رسید

۷۰ طرح گلخانه‌ای در بخش اسماعیلی جیرفت در جنوب کرمان امروز (شنبه) با حضور فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید. به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا، فرماندار جیرفت روز شنبه در آیین بهره برداری از یکی از این طرح های گلخانه ای گفت: این گلخانه ها با همت بنیاد برکت ایجاد شده و توانسته […]

۷۰ طرح گلخانه‌ای در بخش اسماعیلی جیرفت در جنوب کرمان امروز (شنبه) با حضور فرماندار این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کنارصندل به نقل از ایرنا، فرماندار جیرفت روز شنبه در آیین بهره برداری از یکی از این طرح های گلخانه ای گفت: این گلخانه ها با همت بنیاد برکت ایجاد شده و توانسته بیش از ۳۰۰ نفر را مشغول به کار کند.

احمد بلندنظر افزود: این طرح ها در ۶ روستای طرج، جزفطن، حسین آباد، قنات نو، اسماعیلی و بهرام آباد اجرا شده و با تسهیل‌گری بخشداری محل و با همت بنیاد برکت به اقتضای هر طرح در دستور کار، یک میلیارد تا یک ملیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مجریان پروژه ها اعطا شده است.

اجرای ۸۹ درصد از تعهد ایجاد شغل در جیرفت

فرماندار و رییس شورای اشتغال جیرفت یادآور شد: امسال میزان تعهد این شهرستان در بخش اشتغال ۲ هزار و ۶۴۶ است که تاکنون با ثبت ۲ هزار و ۳۶۱ نفر در سامانه رصد اشتغال، ۸۹ درصد میزان تعهد شده را محقق کرده و تاکنون جیرفت در استان کرمان با کسب رتبه نخست پیشرو است.

جیرفت در ۲۳۷ کیلومتری جنوب مرکز استان کرمان قرار دارد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =