. شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 80444 تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1402 | 10:25 ق.ظ

برگشت بیش از ۵ میلیارد ریال وجوه کلاهبرداری‌ اینترنتی در عنبرآباد

برگشت بیش از ۵ میلیارد ریال وجوه کلاهبرداری‌ اینترنتی در عنبرآباد فرمانده انتظامی عنبرآباد از برگشت بیش از ۵ میلیاردو۳۴۰ میلیون ریال وجوه کلاهبرداری شده به حساب مالباختگان با پیگیری‌های تخصصی پلیس فتا این شهرستان خبر داد. به گزارش کنارصندل ، خبرگزاری پلیس از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، رضا فیروزبخت اظهار داشت: […]

برگشت بیش از ۵ میلیارد ریال وجوه کلاهبرداری‌ اینترنتی در عنبرآباد فرمانده انتظامی عنبرآباد از برگشت بیش از ۵ میلیاردو۳۴۰ میلیون ریال وجوه کلاهبرداری شده به حساب مالباختگان با پیگیری‌های تخصصی پلیس فتا این شهرستان خبر داد.

به گزارش کنارصندل ، خبرگزاری پلیس از کرمان به نقل از پایگاه خبری پلیس، رضا فیروزبخت اظهار داشت: طی یک ماه اخیر با اقدامات تخصصی مجموعه پلیس فتا شهرستان و هماهنگی قضائی بیش از ۵ میلیاردو ۳۴۰ میلیون ریال سرمایه مالباختگان هنگام برداشت غیرمجاز توسط کلاهبرداران به حساب شهروندان بازگشت و با مسدودسازی حساب‌ها از برداشت غیرمجاز وجوه جلوگیری شد.

وی افزود: متأسفانه علیرغم آموزش‌ها، هشدارها و توصیه‌های پلیس فتا که با همکاری رسانه‌ها به صورت مستمر و به اشکال مختلف اطلاع‌رسانی می‌شود، باز هم شاهد هستیم که تعدادی از شهروندان همچنان با کم‌دقتی، فریب کلاهبرداران سایبری را خورده و بر روی لینک‌های با منابع ناشناس کلیک کرده یا وارد درگاه‌های بانکی جعلی شده و همه یا بخشی از سرمایه خود را از دست می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد با اشاره به اینکه دستگیری کلاهبرداران اینترنتی و از بین بردن بسترهای آسیب‌پذیری در اولویت ماموریت‌های پلیس فتا قرار دارد، به مردم توصیه کرد: از باز کردن لینک‌هایی با منابع ناشناس تحت هر عنوانی خودداری کرده و اطلاعات شخصی حساب‌های خود اعم از شماره‌های رمز وccv2 را هرگز به دیگران اعلام نکنند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 11 =