. پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 80459 تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1402 | 15:11 ب.ظ

 ۱۴۴ کیلوگرم شیشه و حشیش در هرمزگان کشف شد

 فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم شیشه و حشیش در ۲ عملیات منسجم و مشترک پلیسی در شهرستان‌های جاسک و حاجی آباد خبر داد.   به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی جاسک با همکاری […]

 فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف بیش از ۱۴۴ کیلوگرم شیشه و حشیش در ۲ عملیات منسجم و مشترک پلیسی در شهرستان‌های جاسک و حاجی آباد خبر داد.  

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سردار علی اکبر جاویدان روز دوشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی جاسک با همکاری ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از جابه٬جایی محموله موادمخدر توسط قاچاقچیان در محور لیردف – جاسک مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با بررسی‌های اطلاعاتی و با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان سیریک با تشکیل تیمی به مسیر تردد قاچاقچیان اعزام و حین گشت زنی در منطقه، خودرو پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی و دستور توقف دادند، راننده با مشاهده ماموران از محل متواری که در یک عملیات ضربتی با شلیک ماموران به لاستیک خودرو، خودروی حامل مواد متوقف و در بازرسی از خودرو مقدار ۶۲ کیلو و ۳۷۵گرم شیشه کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار کرد: همچنین در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر حاجی آباد با همکاری اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه یک باند از قاچاقچیان مواد مخدر قصد انتقال محموله از شهرستان جیرفت با استفاده از یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ را دارد که ماموران آن یگان به محور سیرجان – حاجی آباد عزیمت کردند.

سردار جاویدان ادامه داد: ماموران در محور اصلی روستای چاه تر، یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای و یک دستگاه خودرو اسکورت پراید را شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر ۲ دستگاه خودرو متوقف، راننده پراید با استفاده از تاریکی شب متواری ولی سرنشین پراید و راننده خودرو پژو دستگیر که در بازرسی از خودرو پژو ۴۰۵ ، مقدار ۸۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به دستگیری ۲ قاچاقچی و پیگیری پلیس جهت شناسایی و دستگیری سایر عناصر سوداگران مرگ، تصریح کرد: طی این ۲ عملیات در مجموع ۱۴۴ کیلو و ۳۷۵گرم شیشه و حشیش کشف و پرونده‌های مربوطه تشکیل و به مقام قضائی ارسال شد.

وی تصریح کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش میکند لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص توزیع کنندگان موادمخدر را از طریق سامانه ۱۲۸ پلیس مبارزه با موادمخدر و تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =