. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 80481 تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 آبان 1402 | 16:41 ب.ظ

مدیریت بحران استان کرمان پای کار بیاید/جاده جیرفت به بلوک نیاز به‌ یک سیل بند دائمی و اصولی در بالادست دارد

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت، صبح امروز پیرو سفر قبلی معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان جیرفت به بخش اسماعیلیه دادستان عمومی و انقلاب اسلامی و معاون عمرانی فرماندار ،رئیس اداره امور منابع آب ،رئیس اداره راهداری ،رئیس اداره منابع طبیعی، رئیس اداره بنیاد مسکن وجمعی از مسئولین […]

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت، صبح امروز پیرو سفر قبلی معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان جیرفت به بخش اسماعیلیه دادستان عمومی و انقلاب اسلامی و معاون عمرانی فرماندار ،رئیس اداره امور منابع آب ،رئیس اداره راهداری ،رئیس اداره منابع طبیعی، رئیس اداره بنیاد مسکن وجمعی از مسئولین از روند اجرایی وضعیت سازه های تقاطعی پل های محور جیرفت اسماعیلیه بازدید کرد.

افشین صالحی نژاد در حاشیه این سفر، گفت: امروز جهت بررسی تحقق وعده های مسئولین به اینجا سفر کردیم و طبق وعده راهداری ظرف مدت کمتر از یک ماه دهانه ۱۸۰ پل بازگشایی شده است.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان جیرفت افزود: همچنین اداره امور آب و فاضلاب نیز جهت لای روبی رودخانه ها به وعده خود عمل کرده و تنها رودخانه حد فاصل روستاهای جزفطن و بلبلوئیه نیاز به لای روبی دارد که مقرر شد ادره امور منابع آب کمتر از یک هفته این مهم را محقق کند.

وی ابراز کرد: در سفر قبلی یکی از ساکنین روستای بلبلوئیه که پیرزنی است به دلیل این که منزل او و سایر اهالی این روستا را سیل تهدید می کند، تقاضای احداث سیل بند اطراف این روستا را داشت.

صالحی نژاد ادامه داد: با پیگیری ها و نظارت قضایی سیل بند موقتی‌ در اطراف روستای بلبلوئیه احداث شده که از شنبه آینده با همکاری ستاد بحران شهرستان و راهداری این سیل بند به طور دائم تکمیل خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان جیرفت با بیان اینکه امید آفرینی از تاکیدات مقام معظم رهبری است، خاطرنشان کرد: امروز دشمن به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه ما است و قطعا حضور مسئولین در بین مردم، شنیدن دغدغه ها و رفع مشکلات آنها باعث اعتماد و امید آفرینی مردم نسبت به نظام و انقلاب اسلامی می شود.

وی عنوان کرد: وقتی مسیولین به وظیفه خود عمل می کنند ضمن امید آفرینی در جامعه این مهم باعث حس رضایت مندی مردم می شود.
وی در پایان ماموریت چند ساعته خود که از ۷ صبح تا ساعت ۱۲ ظهر ادامه داشت گفت همه این کارها موقتی است ،باید فکر یک سیل بند دائمی در بالادست این مسیر کرد ،همانطور که سیل بند قدیمی خرم در حوزه مرکزی شهرستان عمل می کند ،چرا که سرتاسر این مسیر روستا وجود دارد و در معرض خطر هستند.
دادستان جیرفت گفت: تقاضا دارم این موضوع مهم در شورای پیشگیری ازوقوع جرم استان مطرح شود تا استاندار و ستاد بحران استان به این موضوع ورود کنند.

روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =