. شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 81103 تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1402 | 11:02 ق.ظ

۴ کارخانه در جنوب کرمان احداث می‌شود

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: استاندار کرمان با احداث کارخانه‌هایی ازجمله سیمان در عنبرآباد، نئوپان در منوجان، طلا در فاریاب و آهک در جیرفت موافقت کرد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان کرمان، مسلم مروجی‌فرد امروز در جمع خبرنگاران به تاکید استاندار کرمان مبنی بر احداث کارخانه سیمان […]

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: استاندار کرمان با احداث کارخانه‌هایی ازجمله سیمان در عنبرآباد، نئوپان در منوجان، طلا در فاریاب و آهک در جیرفت موافقت کرد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان کرمان، مسلم مروجی‌فرد امروز در جمع خبرنگاران به تاکید استاندار کرمان مبنی بر احداث کارخانه سیمان عنبرآباد اشاره کرد و اظهار داشت: در مرحله اول با پیگیری اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، مجوزهای لازم صادر و رایزنی برای تامین اعتبار ۶۰ هزار میلیارد ریال برای احداث این کارخانه در شهرستان عنبرآباد آغاز شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: شرکت جهاد نصر به عنوان سرمایه‌گذار این پروژه، اقدامات خود را برای احداث کارخانه سیمان آغاز کرده است.

 وی خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه با استاندار کرمان برای اجرای طرح‌های جدید در جنوب استان و در جهت افزایش تولید و اشتغال در این منطقه، با حضور سرمایه‌گذاران جدید، مقرر شد کارخانه نئوپان در منوجان و سومین کارخانه طلا در فاریاب احداث شود.

مروجی‌فرد ادامه داد: در این جلسه طی دستورات استاندار مبنی بر تامین زیرساخت‌های لازم برای کارخانه آهک جیرفت نظیر زمین، آب و برق، با پیگیری‌های متعدد و ویژه با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، مقرر شد بعد از واگذاری زمین، این سرمایه‌گذاران برای اجرای این طرح‌ها با اعتبار ۱۰ هزار میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز کنند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =