. شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 81636 تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1402 | 12:47 ب.ظ

بهره برداران گلخانه هایی که در مسیر خط لوله گاز قرار دارند نسبت به گازکشی گلخانه های خود اقدام کنند

جلسه پیگیری سوخت گلخانه ها در مسیر انشعاب گاز با حضور مدیر امور باغبانی، کارشناس مسئول امور گلخانه ها در محل اداره کل گاز استان کرمان با حضور رئیس اداره گاز رسانی به صنایع استان و کارشناسان توزیع گاز استان کرمان برگزار گردید. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب […]

جلسه پیگیری سوخت گلخانه ها در مسیر انشعاب گاز با حضور مدیر امور باغبانی، کارشناس مسئول امور گلخانه ها در محل اداره کل گاز استان کرمان با حضور رئیس اداره گاز رسانی به صنایع استان و کارشناسان توزیع گاز استان کرمان برگزار گردید.

به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان دکتر صادق حسین زاده مدیر باغبانی در این خصوص گفت: بنا به دستور مدیر عامل محترم پخش فراورده های نفتی استان کرمان در خصوص عدم تخصیص سوخت مایع به گلخانه های مسیر لوله کاز و استفاده از سوخت پاک به جای نفت گاز در این جلسه در خصوص چگونگی دریافت انشعاب گاز برای گلخانه های در مسیر لوله گاز بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید گلخانه هایی که با فاصله ۳۰۰ متر از خط لوله اصلی گاز قرار دارند موظف به استفاده از گاز به جای سوخت مایع یا گازوئیل می باشند .
وی خاطر نشان کرد: قابل توجه گلخانه داران محترم که در مسیر خط لوله گاز تا فاصله ۳۰۰ متر قرار دارند قبل از شروع فصل سرد سال به اداره گاز شهرستان مراجعه و اقدامات لازم برای گاز کشی واحد گلخانه ای خود را انجام نمایند.
وی تصریح کرد: گلخانه های خارج از محدوده خط سبز سوخت آنها مشابه سال قبل به همان میزان سوخت مورد نیاز تخصیص و دریافت می نمایند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =