. شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 82842 تاریخ انتشار : یکشنبه 12 آذر 1402 | 17:15 ب.ظ

با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفتاحداث مجهزترین خط تولید قطعات بتتی شهرداری جیرفت در جنوب استان و شرق کشور

به گزارش کنارصندل به نقل از میراث هلیل، شنبه ۱۱ آذرماه، خبرنگاران با همراهی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت به بازدید پروژه های مختلف شهری پرداختند. پروژه خط تولید قطعات بتنی شهرداری جیرفت که مدرن ترین و مجهزترین کارگاه مبلمان شهری در جنوب استان و شرق کشور است با پیشرفت بیش از ۹۰ […]

به گزارش کنارصندل به نقل از میراث هلیل، شنبه ۱۱ آذرماه، خبرنگاران با همراهی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت به بازدید پروژه های مختلف شهری پرداختند.

پروژه خط تولید قطعات بتنی شهرداری جیرفت که مدرن ترین و مجهزترین کارگاه مبلمان شهری در جنوب استان و شرق کشور است با پیشرفت بیش از ۹۰ درصد به زودی به بهره برداری می رسد و تولیدات این کارخانه جنوب استان کرمان را پوشش می دهد

امین قاسمی عضو شورای شهر جیرفت در معرفی این پروژه گفت: کارگاه مبلمان شهری جیرفت بعنوان بزرگترین و مجهزترین خط تولید قطعات بتتی؛ انواع سنگفرش، سنگفرش ترافیکی، سنگفرش معابر، انواع جدول، انواع فلاورباکس در جنوب استان و شرق کشور است که توانایی تولید سنگفرش بصورت ساده و رنگی دارد.

وی از دیگر خصوصیات ابن مدرنترین‌خط تولید قطعات بتنی افزود: در این کارخانه روزانه بیش از ۶ هزار جدول تولید می شود و ماهیانه حدود ۲۰ هزار متر انواع سنگفرش ترافیکی و معابر تولید می کند.

قاسمی احداث این کارخانه را نتیجه همت شهرداری و شورای اسلامی جیرفت در دوره ششم عنوان کرد و افزود: تولیدات این کارخانه در جهت تامین‌نیازهای شهر جیرفت و برآورده شدن نیاز جنوب استان است و همچنین در جهت شعار درآمدهای پایدار این قدم‌بزرگ‌برداشته شده است.

وی این پروژه بزرگ را یادگاری از شورای اسلامی دوره ششم جیرفت برای مردم‌جنوب استان کرمان عنوان کرد و گفت: برای ساخت این کارگاه ۲۳ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که تا کنون ۱۵ میلیارد تومان‌هزینه شده است و در مراحل نهایی کار قرار دارد.

تصاویر : امینه رزمی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =