. شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 86013 تاریخ انتشار : شنبه 14 بهمن 1402 | 13:26 ب.ظ

گشایش نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر، بخش “تجسم هنر” در جنوب کرمان

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان شانزدهمین نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر، بخش “تجسم هنر” جنوب کرمان افتتاح شد. به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، همزمان با شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر کشور چهارمین نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر استانی جنوب کرمان با […]

با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان شانزدهمین نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر، بخش “تجسم هنر” جنوب کرمان افتتاح شد.


به گزارش کنارصندل به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، همزمان با شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر کشور چهارمین نمایشگاه هنرهای تجسمی فجر استانی جنوب کرمان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان، معاونین، مردم و هنرمندان در نگار خانه یادمان ولایت جیرفت افتتاح شد.
حجت الاسلام والمسلمین سید احمد حسینی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، گفت: بیش از ۱۰۰ اثر از ۲۳ هنرمند به دبیر خانه استانی ارسال شده بود که مورد داوری قرار گرفتند.

وی افزود: در ارزیابی آثار ارسالی به دبیرخانه این نمایشگاه آثار ۲۳ نفر از هنرمندان برای داوری به دبیرخانه کشوری ارسال شد و در داوری آثار ، آثار ۱۰ نفر از این هنرمندان مورد تایید داوران قرار گرفت و اکنون در این نمایشگاه ۴۰ اثر منتخب از هنرمندان به نمایش گذاشته شده‌است.
وی با بیان اینکه آثار منتخب در رشته‌های نقاشی، طراحی، خوشنویسی، نقاشی خط و کالیگرافی، طراحی گرافیک(پوستر)، تذهیب، نگارگری ارائه شده است، بیان کرد: نمایشگاه تجسم هنر از ۱۴ الی ۱۸بهمن ماه هر روز صبح ها از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و عصر ها از ساعت ۱۶ الی ۱۸ پذیرای عموم مردم و هنردوستان است.
گفتنی است، بخش “تجسم هنر” شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، ازجمله بخش‌های مهم جشنواره هنرهای تجسمی فجر است که مبتنی بر رویکرد ملی بر نمایش تازه‌ترین دستاوردهای هنری هنرمندان تجسمی استان‌های سراسر کشور تأکید دارد و در این بخش که امسال با مشارکت استان‌ها همراه شده است، نمایشگاه‌هایی از آثار هنرمندان ساکن هر استان برپا می‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =