. چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 93571 تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 | 10:01 ق.ظ

دکتر احمد بلندنظر فرماندار:جیرفت گرانترین شهر استان کرمان است/تصاویر

به گزارش کنارصندل فرماندار جیرفت در جلسه شورای اداری که با حضور مدیر کل بناید شهید استان و مدیرکل نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس در فرمانداری برگزار شد گفت :مردم شهر جیرفت را به عنوان گرانترین شهر می شناسند. و به همین دلیل دلخور،شاکی و نگران هستند.فرماندار جیرفت افزود: بنده نارضایتی خود را از […]

به گزارش کنارصندل فرماندار جیرفت در جلسه شورای اداری که با حضور مدیر کل بناید شهید استان و مدیرکل نشر آثار و ارزشهای دفاع مقدس در فرمانداری برگزار شد گفت :مردم شهر جیرفت را به عنوان گرانترین شهر می شناسند. و به همین دلیل دلخور،شاکی و نگران هستند.
فرماندار جیرفت افزود: بنده نارضایتی خود را از دستگاه‌هایی که مسئولیت رصد بازار را عهده‌دار هستند اعلام می کنم.
جای سوال است در شهری که میوه آن به تمام کشور و صادر می شود تولیدکننده میوه ایران است ؛ قیمت‌های نامتعارف وجود دارد.
دکتر بلندنظر یاد آور شد همه به نوعی باید این واقیت را فرهنگ سازی نمایند.
و ائمه جماعات نیز در سخنرانی های خود در مورد گران فروشی صحبت کنند.
فرماندار جیرفت با بیان اینکه اعلام می کنم،معاونت برنامه‌ریزی فرمانداری،اداره صمت، اتاق اصناف ‌به صورت جدی به این مسئله گرانفروشی وارد شوند و گزارش قابل قبول ارائه دهند.
احمد بلندنظر در ادامه با اشاره به اینکه اگر در تکریم ارباب رجوع برخورد نامناسبی شود یا مشکلی برای آنها در خدمات رسانی به وجود بیاید و شکایتی به ما ارائه شود،بنده در این موضوع تصمیم جدی خواهم گرفت و حداقل در کارنامه مدیران همان دستگاه ثبت می شود و به دستگاه‌های نظارتی مختلف هم اعلام می‌کنیم.باید تکریم ارباب رجوع رعایت شود.
فرماندار جیرفت افزود: هدف و کار ما رفع مشکلات مردم است دولت در این چند سال خدمات زیادی داشته اما دستگاه‌ها آن را به خوبی نمی توانند یا نمی خواهند بازتاب دهند که باید با وسیله دستگاها و روابط عمومی ها مردم مطلع شوند.

فرماندار جیرفت در این جلسه با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال ۱۱۸ درصد تعهدات را به انجام رسانیدیم افزود: برای جذب اعتبارات ۱۴۰۲ تا شهریور مدت زمان کمی باقی مانده و دستگاه‌ها که عقب هستند تلاش کنند.
در این مراسم دکتر ایرانمش مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:ایثار گر به کسی گفته می شود که بهترین چیزهای خود را به ایثار و از خود گذشتگی بگذارد همچون شهدای ما که از جان خود گذشتند.
ایرانمنش افزود:ایثارگران به کسی گفته می شود که از چرخه بنیاد شهید و امور ایثارگران گذشته باشد و درصد جانبازی یا تأییدی شهادت را گرفته باشد.

مدیرکل بنیاد شهید استان با اشاره بیان داشت در استان کرمان تعداد ۶۶۷۹ شهید،تعداد۲۱۶۳۲جانباز و تعداد ۱۷۹ نفر جانباز ۷۰درصد داریم

ضمنا”در این جلسه سینا سنجری به عنوان دستیار مردمی سازی فرماندار جیرفت توسط هادی منصوری دستیار استاندار کرمان در امور مردمی سازی معرفی شد.

منصوری در این جلسه گفت: دولت عزم جدی در مردمی سازی دارد و انتطارات زیادی در جنوب کرمان در حوزه مردمی سازی می باشد.افزود:دستیاران مردمی سازی فرمانداران منصوب شدند و ادارات کل هم در گام بعدی دستیاران مردمی سازی را انتخاب می کنند.
وی یادآور شد: اگر مردم به تصمیم گیری، تصمیم سازی، اجرا و در نهایت نظارت‌ بر اجرا ورود نکنند ما به جایی نمی رسیم.

تصاویر : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + پانزده =