. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 93994 تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 خرداد 1403 | 12:09 ب.ظ

رئیس دانشگاه جیرفت:آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود/ شهید رئیسی برای ما الگو خواهد شد

رئیس دانشگاه جیرفت در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت گفت: آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود. به گزارش کنارصندل به نقل از گروه استان‌ها خبرگزاری دانشجو حسین شکفته رئیس دانشگاه جیرفت در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت در این دانشگاه گفت: آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود.  وی افزود: […]

رئیس دانشگاه جیرفت در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت گفت: آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود.

به گزارش کنارصندل به نقل از گروه استان‌ها خبرگزاری دانشجو حسین شکفته رئیس دانشگاه جیرفت در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و شهدای خدمت در این دانشگاه گفت: آیت الله رییسی محبوب دل مردم بود. 

وی افزود: یکی از بزرگترین حوادث پس از انقلاب سقوط بالگرد رئیس جمهور و همراهان ایشان در حادثه اخیر بود.

او تاکید کرد: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند: خللی در کار مردم پیش نمی‌آید، اما کشور شخصیت بزرگی را از دست داد.شکفته گفت: آیت‌الله رئیسی به دلیل خصایص برجسته‌ای که داشت محبوب دل مردم شد؛ رشد دوباره چنین شخصیت‌هایی به این سادگی امکان‌پذیر نیست.

رییس دانشگاه جیرفت تصریح کرد: ایشان در مدتی که بعنوان رئیس جمهور بود، خدمتگزار شایسته‌ای برای کشور و مردم بود و در این راه جان خود را تقدیم نمود.

وی افزود: فردی در این درجه و اینگونه پرکار، دلسوز و اخلاق‌مدار چه در عرصه انتخابات و چه در عرصه خدمت به مردم که علی‌وار رفتار کند و از تمام لغزش‌ها مصون بماند، کمتر پیدا می‌شود.

او گفت: شهید رئیسی برای ما الگو خواهد شد؛ دکتر رییسی مناطق محروم کشور از جمله مناطق جنوبی استان کرمان را به طور ویژه می‌دید و حتی در ابلاغ استاندار به طور مکتوب به توجه به مناطق جنوبی تاکید شده بود.

شکفته با اشاره به اقدامات جهادی دولت تاکید کرد: تغییرات بزرگی که در کشور رخ داده نتیجه اراده‌ای بود که در آیت‌الله رئیسی شاهد بودیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =