. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94018 تاریخ انتشار : شنبه 5 خرداد 1403 | 09:04 ق.ظ

امام جمعه موقت جیرفت:در انتخابات پیش رو باید خادم جمهور انتخاب کنیم

حجت الاسلام روح الله اکبری نیا با بیان اینکه امتحان بزرگی در پیش رو داریم، خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو باید خادم جمهور انتخاب کنیم نه کسی که رییس جمهور باشد و ریاست کند باید کسی انتخاب شود که شعار و مسلک او نوکری باشد خستگی نشناسد. به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان حجت […]

حجت الاسلام روح الله اکبری نیا با بیان اینکه امتحان بزرگی در پیش رو داریم، خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو باید خادم جمهور انتخاب کنیم نه کسی که رییس جمهور باشد و ریاست کند باید کسی انتخاب شود که شعار و مسلک او نوکری باشد خستگی نشناسد.

به گزارش کنارصندل به نقل از خبرگزاری شبستان حجت الاسلام روح الله اکبری نیا در خطبه های نماز جمعه جیرفت، ضمن تسلیت شهادت رییس جمهوری و همراهانش، گفت: بدخواهان نتوانستند مانع از تلاش های شبانه روزی آیت الله رییسی برای پیشرفت و اصلاح امور کشور شوند.
امام جمعه موقت جیرفت بیان کرد: همگان دیدند رییس جمهور این خادم جمهور و سیدالشهدای خدمت در مقابل تهمت ها و توهین ها چ ناملایمات روزگار که بیشتر از سوی افراد داخلی بود سکوت می کرد چون مولای او دستور داده بود که وارد حاشیه نشود.
وی اظهار کرد: اگر دولتی وارد حاشیه شود به خوبی نمی تواند برای جمهور مردم، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت کند بنابراین آیت الله رییسی خود را درگیر این مسایل نمی کرد زیرا از استادش شهید بهشتی آموخته بود.
حجت الاسلام اکبری نیا ضمن تشکر از حضور مردم با بصیرت، قدرشناس و فهیم ایران اسلامی در تشییع جنازه شهدای خدمت، عنوان کرد: علی رغم تبلیغات سوء رسانه های معاند بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایران اسلامی و رییس جمهوری که می گفتند؛ رییس جمهور ایران در داخل کشورش منزوی است اما مردم با حضور در تشییع جنازه سیدالشهدای خدمت نشان دادند که دشمن دروغ می گوید.
خطیب موقت نماز جمعه جیرفت خاطرنشان کرد: حضور چند ده میلیونی مردم در شهرهای مختلف در تشییع جنازه و تدفین شهدای خدمت بیانگر این بود که ما سربازان ولایت، خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی و کسی که خود را نوکر مردم می داند، دوست داریم.
وی بیان کرد: سفر سفرا، نخست وزیرها، وزرای امور خارجه و روسای مجلس مثل رییس مجلس دومای روسیه به ایران برای ادای احترام، به دشمنان ثابت کرد که ایران در دنیا منزوی نشده است.
حجت الاسلام اکبری نیا ابراز کرد: حضور مردم در صحنه های اینچنینی به معنای پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است.
امام جمعه موقت جیرفت ادامه داد: اینها سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و برای این که ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی پا برجا بماند جان خود را فدا می کنند.
وی با بیان اینکه ررهبر معظم انقلاب فرمودند؛ ایران رییس جمهوری خادم و انقلابی را از دست داد، تصریح کرد: هر چند به تعبیر رهبری وفات شهادت رییس جمهوری برای ایران اسلامی یک ضایعه است اما خون پاک این شهیدان انقلاب اسلامی را به درختی تنومند تبدیل کرده است و قطعا خدمات رییس جمهور در اذهان مردم باقی خواهد ماند.
حجت الاسلام اکبری نیا با بیان اینکه امتحان بزرگی در پیش رو داریم، خاطرنشان کرد: در انتخابات پیش رو باید خادم جمهور انتخاب کنیم نه کسی که رییس جمهور باشد و ریاست کند باید کسی انتخاب شود که شعار و مسلک او نوکری باشد و خستگی نشناسد.
خطیب جمعه جیرفت اظهار کرد: رییس جمهور به هر شهرستان و روستایی که سفر می کرد برای مردم وقت می گذاشت، شخصیت جهادی پیرو ولایت بود، امروز اصحاب رسانه در فضای مجازی و حقیقی باید برای انتخاب یک شخصیت انقلابی و خادمی ولایی بصیرت افزایی کنند تا ان شاء الله رییس جمهوری انتخاب کنیم که هم مسلک سیدالشهدای خدمت آیت الله رییسی باشد.

تصاویر : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =