. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 94730 تاریخ انتشار : سه شنبه 22 خرداد 1403 | 10:38 ق.ظ

معضلات پسماندهای زباله‌های عفونی مطب‌های خصوصی و بیمارستانی با همکاری دانشگاه و شهرداری برطرف می شود

به گزارش کنارصندل ظهر روز دوشنبه ۲۱خردادماه ۱۴۰۳ مهندس ربانی شهردار جیرفت با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دیدار نمود. در این دیدار که مهندس صمیمی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه حضور داشت،دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه تأکید و اظهار کرد: تعاملات ما با شهرداری در […]

به گزارش کنارصندل ظهر روز دوشنبه ۲۱خردادماه ۱۴۰۳ مهندس ربانی شهردار جیرفت با رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت دیدار نمود.

در این دیدار که مهندس صمیمی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه حضور داشت،دکتر خیرخواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر لزوم گسترش همکاری‌های دوجانبه تأکید و اظهار کرد: تعاملات ما با شهرداری در خصوص املاک مشترک و مسائل حقوقی ،مالی و بسیاری از زمینه‌های دیگر درخور توجه است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری و دانشگاه با تعاملات محیطی در سلامت روان و جسم مردم نیز فعالیت مشترک دارند گفت: بیشترین موضوع در مسائل مشترک بین شهرداری و دانشگاه در حوزه مدیریتی است که افزایش هم‌افزایی می‌تواند درمدیریت مسائل مشترک اثرات مثبت داشته باشد.رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت عنوان کرد: احداث پروژه‌های جدید و توسعه فضای واحدهای فیزیکی تحت نظر دانشگاه یکی دیگراز مسائلی است که نیازمندتعامل دو سویه باشهرداری جیرفت است.

مهندس هادی ربانی شهردار جیرفت نیز در این جلسه ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه به جهت خدامات رسانی در حوزه سلامت به مردم جنوب کرمان اظهار داشت: دکتر خیرخواه در این برهه زمانی نقش مؤثری در تأمین سلامتی و امنیت مردم داشته است.

شهردار جیرفت با اشاره به اینکه مدیریت حمل زباله روزانه شهروندان،خصوصا”زباله های عفونی مطب ها، کلینیک‌ها ی خصوصی ،بیماراستانهای خصوصی و دولتی و کنترل ترافیک پیرامون مراکز درمانی یکی از دغدغه‌های مشترک دانشگاه و شهرداری است اظهار داشت:عملکرد دانشگاه علوم پزشکی یکی از جاذبه‌های توسعه شهری است زیرا امکانات و زیرساخت‌های مطلوب پزشکی در جیرفت می‌تواند این شهر را به قطب پزشکی غرب کشور تبدیل کنند.

دکتر خیرخواه در این دیدار گفت:با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی و شهرداری در راستای حفظ سلامت و بهداشت عمومی شهروندان نقش مثبت و محوری دارند، لازم است همکاری های دوجانبه ای بیشتری با محوریت خدمت  به مردم داشته باشیم.

در ادامه نیز مهندس ربانی شهردار خدمت رسانی به مردم را وظیفه و رسالت خود عنوان کرد و افزود:میزان رضایتمندی مردم نشانگر تلاش و اهتمام مجموعه های شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی در راه خدمتگزاری صادقانه به مردم استدر این جلسه مقرر شد کمیته‌ای مشترک جهت وضعیت پسماندهای عفونی از طریق بخش خصوصی پیگیری خیلی زود و با جدیت به صورت ضرورت اقدام گردد.در پایان بعد از امضای تفاهم‌نامه از شهردار جیرفت به دلیل همکاری در حوزه سلامت با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

گزارش : خسرو احسانی

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =