. چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲

[uCan-Post]

نظرات بینندگان:

 1. محمد گفت:

  باسلام
  چرا درباره اداره تامین اجتماعی و درب پشتی اتاق رئیس این اداره که هر زمان می خواهد در اتاق خود را قفل می کند و از آن طریق خارج می شود چیزی نوشته نمی شود؟

 2. نازنین گفت:

  سلام
  تشکر فراوان از خانم دادگر و خانم حیدری
  من نازنین فاطمه شاهرخی۱۱سالمه
  واقعا امروز بهترین روز زندگی ام بود که در کنار خانم های دیگر رکاب بزنم.

 3. نازنین گفت:

  سلام تشکر از خانم دادگر و خانم حیدری
  من نازنین فاطمه شاهرخی هستم ۱۱سالمه
  من امروز رکاب زدم در کنار خانم های دیگر و به امید مسابقات قهرمانی جهان
  و امروز بهترین روز زندگی ام بود.

 4. اسلام نوری زاده گفت:

  با سلام.
  جناب آقای مهندس وحدت برخورداری، ریاست اداره ی آب و خاک سازمان جهاد و کشاووزی شهرستان جیرفت، اینک که توانسته اید با بذل توجه و حسن نگاهتان به مناطق محروم و دورافتاده ی شهرستان قلعه گنج، امید را در نگاه و دلهای این مردم زنده نگه دارید باید به مصداق لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق نهایت قدردانی را از شما به عمل بیاوریم که با خدمات خود در روستاهای درزه و تایکان از توابع شهرستان قلعه گنج، دهستان رمشک، در قسمت انتقال آب های زیرزمینی و بهبود وضعیت قنات های این روستاها، خدمات شایانی را انجام داده و مشکلات عدم انتقال آب را با تدبیر کارشناسانه ی خود حل نموده اید. هم چنین با بازدید از روستای چاهان، یکی از آخرین روستاهای دهستان رمشک که انصافا مسافت بسیار طولانی با شهرستان دارد، نگاهی ویژه به مشکل کمبود آب و حل مشکلات آن دارید.
  هم چنین باید تقدیر ویژه ای داشته باشیم از کارشناس محترم اداره ی آب و خاک شهرستان جیرفت جناب آقای مهندس رستمی که بدون اغراق و غلو سفرهای زیادی را برای حل مشکل کم آبی این مناطق به روستاها و مردم انجام داده اند، مردمی که تمام درآمدشان و چرخ اقتصادشان وابسته به همین اندک آب است..
  طی بازدیدهای کثیری که جناب مهندس رستمی انجام داده اند و فعالیت و خدمت در این روستاها، فعالیت در قنات روستای درزه و تایکان انجام شده و تاکنون در حال انجام است و همچنین روستای چاهان نیز در این صف قرار گرفته است.
  نهایت تقدیر و تشکر را داریم از اینوبزرگواران که گرهی از مشکلات معیشت و اقتصادی مردم کم درآمد این مناطق را با تصمیمات بی بدیلشان باز کرده اند. باشد که این خدمت مورد قبول حق تعالی قرار گیرد.

  باتشکر
  شورا و دهیاری و اهالی روستاهای درزه، تایکان و چاهان از توابع دهستان رمشک

 5. کرامت سلیمی گفت:

  سازمان انرژی اتمی در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر

  نموده است:

  لینک بولتن خبری:

  https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf

  مدیر محترم سایت اگر امکان دارد با استناد به بولتن خبری سازمان انرژی اتمی این مقاله را به عنوان یک یادداشت در صفحه اصلی سایتتان قرار دهید.

  لازم به ذکر است این مطلب به عنوان مقاله علاوه بر سایتهای داخلی در سایتهای خارجی اسپوتنیک روسیه، اسلام تایمز لبنان و دری نیوز افغانستان نیز منتشر گردیده است.

  ممنون می شوم همکاری فرمایید.

 6. کرامت سلیمی گفت:

  سازمان انرژی اتمی در بولتن خبری این سازمان مقاله دروغ بودن وجود سلاح اتمی و خیالی بودن ان را منتشر

  نموده است:

  لینک بولتن خبری:

  https://www.aeoi.org.ir/portal/file/?271451/-__-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-1397.7.17-(1).pdf

  مدیر محترم سایت اگر امکان دارد با استناد به بولتن خبری سازمان انرژی اتمی این مقاله را به عنوان یک یادداشت در صفحه اصلی سایتتان قرار دهید.

  ممنون می شوم همکاری فرمایید.

 7. کرامت سلیمی گفت:

  ترامپ: انفجار برج های دوقلو به خاطر برخورد هواپیما نبوده است!

  لینک خبر:

  yon.ir/JLtme

  سالها افرادی با ارسال مقالاتی به رسانه ها اعلام نمودند که حقیقت قضایای ۱۱ سپتامبر ان چیزی نیست که گفته می شود و حقیقت اصلی را پنهان می کنند. اما کسی اهمیتی نمی داد. بالاخره ترامپ رییس جمهور امریکا اعتراف کرد که قضیه ۱۱ سپتامبر تحریف شده است و واقعیت چیز دیگریست.
  ترامپ به دنبال افشای یک سری حقایق است و به همین دلیل رسانه ها و نهادهای امنیتی امریکا و در راس انها شرکت گوگل با ترامپ در افتاده اند و ممکن است ترامپ را برکنار و حتی ترور نمایند.
  شاید در اینده ای نزدیک ترامپ به دروغ بودن سلاح اتمی نیز اعتراف نماید و فصل جدیدی در روابط بین الملل اغاز شود.

  این را هم اضافه می کنم که ترامپ پایگاه نظامی امریکا در اینجرلیک ترکیه را تعطیل و همچنین فلسفه وجود سازمان ناتو را هم زیر سوال برد و در صدد تعطیلی تشکیلات این سازمان می باشد. در صورتی که پیمان ناتو برای مقابله با تهدیدات به اصطلاح اتمی شوروی بوجود امد و پایگاه امریکایی اینجرلیک نیز یکی از مثلا” پایگاههای استراتژیک امریکا بود. جالب اینکه قرار است روسیه سامانه موشکی S-400 را که یکی از پیشرفته ترین سیستمهای ضدهوایی روسیه است در اختیار کشور ترکیه و همینطور متحدان ترکیه مثل عربستان سعودی قرار دهد. این موضوع جای سوالات زیادی دارد. ترکیه عضو استراتژیک پیمان ناتو می باشد و قاعدتا” باید پیشرفته ترین سیستم ضدهوایی سازمان ناتو در این کشور مستقر باشد و معنایی ندارد که سیستم ضدهوایی رقیب ناتو یعنی روسیه به این کشور داده شود. ضمن اینکه غربیها سیستمهای ضد موشکی خود را نسبت به سیستمهای روسی بسیار پیشرفته تر می دانند و مدعی هستند که همیشه چند قدم از روسها جلو تر می باشند.
  همچنین دولت امریکا به دولتهای اکراین و بلاروس نیز کمک تسلیحاتی نمود و چنین موضوعاتی نشان می دهد که قضایا ان چیزی نست که در ظاهر به جهانیان نشان می دهند و دولتهای جهانی روابط پنهان و دور از چشم ملتها دارند.

  کتاب زیر نشان می دهد که سلاح اتمی وجود خارجی ندارد:

  ” ترس نتیجه عدم آگاهیست “

 8. کرامت سلیمی گفت:

  اصرار مقامات امریکایی برای دیدار با مقامات کشورمان و تکرار این درخواست توسط مقامات امریکایی نشانه داشتن یک نقطه ضعف در دولت امریکاست . این موضوع نشان می دهد که امریکا با دروغ و حقه بازی و با کمک کشورها و سازمانهای هوچی گر خود را ابرقدرت جا زده است و در عمل امریکا یک ابرقدرت دروغین و تو خالی است.

  امریکا که حدود ۸ دهه با تکیه بر سلاح دروغین و خیالی بمب اتمی در دنیا با ایجاد رعب و وحشت فرمانروایی کرد اکنون به ذلت و حقارت افتاده است و دیگر قادر نیست با تکیه بر دروغهای اینچنینی کشور ایران را تهدید به حمله نظامی نماید و اعتبار تهدیدهای امریکا از بین رفته است.زیرا در عمل قادر نیست چیزی به نام سلاح اتمی را به عنوان اسلحه برتر رونمایی کند.اگر چنین سلاحی داشت حد اقل یک عدد از ان را در سوریه استفاده می کرد تا هم موقعیت استراتژیک بهتری داشته باشد و هم حساب را به دست تمام جهانیان بدهد که امریکا از بکار بردن این سلاح ابایی ندارد.

  ان چیزی که به عنوان بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی عنوان می شود یک دروغ بزرگ بوده است. از انجا که خانه های مردم هیروشیما و ناکازاکی عمدتا” از چوب وپلاستیک بود و تراکم خانه ها هم زیاد بود با بمباران وسیع ناپالم این دو شهر از بین رفت و با استفاده از نبود رسانه های ازاد و ناآگاهی ملتها وانمود به نابودی این دو شهر با سلاحی خیالی به نام بمب اتمی نمودند و متاسفانه مردم دروغهای بزرگ را راحتتر باور می کنند. ( در جنگ جهانی دوم حدود ۶۵ شهر ژاپن همانند هیروشیما و ناکازاکی سوختند و از بین رفتند از جمله توکیو پایتحت ژاپن با حدود پانصدهزار کشته، اما نامی از انها برده نمی شود و رسانه ها فقط چسبیده اند به دو شهر گمنام هیروشیما و ناکازاکی).

  در صورت اقدام امریکا برای حمله نظامی به ایران مقامات سیاسی، مذهبی و نظامی کشورمان دروغ بودن سلاح اتمی را به صورت گسترده لو خواهند داد و با این کار طومار امپراطوری دروغین امریکا و همینطور ابرقدرت دروغین و خالی بند روسیه و همچنین اتحادیه اروپا در هم پیچیده خواهد شد.

  برای دانستن دلایل دروغین بودن سلاح اتمی به کتاب ” ترس نتیجه عدم آگاهیست ” مراجعه نمایید.

  لینک دانلود کتاب:

  yon.ir/GhH9v

 9. کرامت سلیمی گفت:

  با سلام و احترام

  در صفحه اصلی قرار دهید

  ترامپ چه حقیقتی را می خواهد افشا کند که با رسانه ها و نهادهای امنیتی که مانع از افشاگری او هستد در افتاده است.
  به طوری که ممکن است وی را همچون جان اف کندی ترور نمایند و یا حد اقل برکنار کنند.

  در عالم واقعیت قدرت از لوله اسلحه بیرون می اید.

  چندین دولت پنهان در امریکا وجود دارد که در راس انها نظامیان قرار دارند و به صورت دوره ای و توافقی فردی را در قالب رییس جمهور به عنوان نماینده و منتحب مردم در ظاهر به عنوان مسئول امور کشور قرار می دهند.

  گروه و طیفی که ترامپ را به عنوان رییس چمهور قرار دادند اعتقادشان این است که با شرایط فعلی جهان و سیاستهای تکراری که طی ۱۰۰ سال اخیر اعمال شده دیگر نمی توان وجهه امریکا را به عنوان یک ابرقدرت بلامنازع حفظ نمود و جهان را مطابق خواسته های امریکا مدیریت نمود.

  این گروه با افشای حقایقی سعی دارند ساختار سیاسی و اجتماعی جهان را به تدریج و تقریبا” نامحسوس تغییر دهند و تلاش می کنند افکار عمومی را برای پذیرش واقعیات و حقایق برای ورود به یک نظم نوین جهانی اماده کنند.

  گروههای رقیب حامیان ترامپ که ظاهرا” کنترل بیشتری از رسانه ها و نهادهای امنیتی را در اختیار دارند هرچند تا حدود زیادی موافق تغییرات هستند اما با شیوه های رفتاری و گفتاری ترامپ موافق نیستند. وحتی سعی می کنند تا ترامپ نتواند زیاد سخنرانی و یا مصاحبه و همچنین دیدار با مقامات کشورهای دیگر داشته باشد.
  ترامپ در این مدت به حقایقی اشاره نمود که می تواند ابرقدرتی امریکا را زیر سوال ببرد و حتی منجر به فروپاشی امپراطوری امریکا گردد.

  به عنوان مثال :

  چند مدت پیش ترامپ حرف جالبی به پوتین زد:

  ترامپ به پوتین گفت که روسیه از برجام خارج نمی شود چون برای روسیه توافق خوبیست.

  این حرف جای کلی بررسی و تفسیر دارد و بیشتر نشان می دهد که به نوعی ترامپ به این حقیقت اشاره می کند که روسیه برای حفظ قدرت و اعتبارش از هر نظر ( سیاسی، اقتصادی و حتی نظامی ) کاملا” به امریکا وابسته است و از خود قدرتی ندارد.

  و در یکی از کامنتها خدمتتان عرض کردم که طبق روانشناسی چهره ترس و نگرانی خاصی در چهره مقامات روسی مخصوصا” اقای سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به خوبی نمایان است. و ایشان بیشتر از همه مقامات روسی تلاش می کنند برجام حفظ شود .

  و یا اینکه یکبار ترامپ اعلام کرد که پذیرش برجام منجر به سقوط اقتصاد امریکا خواهد شد و همین نشان می دهد که در مذاکرات ظاهرا”اتمی دولتها در واقع اخاذیهای مالی و اقتصادی از دولت امریکا صورت می گیرد تا دولتها دروغ بودن وجود بمب اتمی و خیالی بودن ان را فاش نکنند و امریکا در ظاهر ابرقدرت باقی بماند.( کشورهایی مانند عربستان ، سومالی و همینطور کشور گرسنه و افریقایی اوگاندا که بیشتر مردمش در زیر درختان و لابلای بوته ها زندگی می کنند خواستار انرژی هسته ای هستند).

  در واقع هر کشوری که خواستار انرژی هسته ایست بر اساس منافع و موقعیت خود امریکا را تهدید به لو دادن دروغین بودن سلاح اتمی می کند تا امریکا منافع ان کشور را هم مد نظر داشته باشد.

  از نظر حامیان ترامپ تعداد دولتهای اخاذی کننده انقدر زیاد شده که امریکا قادر به تمکین به خواسته همه انها نیست و تن دادن به خواسته بعضی از انها باعث به هم خوردن تعادل قدرت به نفع کشورهایی مانندایران و کره شمالی خواهد شد. و خود امریکا به این موضوع اذعان نمود که ایران درحال تفییر جغرافیای سیاسی خاور میانه است.

  در عمل نیز این موضوع دیده می شود مثلا” اگر ایران خواستار در اختیار داشتن سامانه ضدهوایی s-300 است برای راضی نگاه داشتن رقبای ایران مثل عربستان ، ترکیه و امارات سامانه ضدهوایی s- 400 که تکنولوژی پیشرفته تری دارد به انها داده می شود.

  امریکا برای جلوگیری از ورود تکنولوژی به کشورهای دیگر یا تکنولوژی را ناقص در اختیار انها قرار می دهد تا همواره وابسته باشند و یا به بهانه هایی ان کشور ها را تحریم میکند تا همیشه ضعیف باقی بمانند. و متاسفانه با این تحریمها مردم عادی اسیب می بینند نه دولتها.

  در افتادن ترامپ با رسانه ها و نهادهای امنیتی و همچنین تلاش ترامپ برای خروج از پیمان ناتو و تعطیلی تعدادی از پایگاههای نظامی امریکا از جمله پایگاه نظامی اینجرلیک در ترکیه نشان دهنده این واقعیت است که ترامپ به دنبال افشای یک دروغ است که این دروغ حدود ۷۵ سال محور قدرت دروغین و غیرواقعی امریکا بوده است و تمام پیامدهای افشای این دروغ قابل پیش بینی نیست. اما تلاش ترامپ و حامیانش نشان می دهد که با تعطیلی و کم کردن قدرت تعدادی از پایگاههای نظامی امریکا می خواهند از وقوع یک جنگ گسترده جلوگیری نمایند.

  در واقع ترامپ و حامیانش تعداد پایگاهها ی نظامی محدودی را نگاه می دارند ( مثل پایگاه بزرگ نظامی دیگو گارسیا واقع در اقیانوس هند) و با کمک انها بقیه پایگاهها و همینطور ارتشها را کنترل خواهند کرد.

  دقت به این موضوعات هم مهم است که اروپا چه نقطه ضعفی دارد که در مقابل ایران خیلی ضعیف عمل می کند و انها باید به ایران باج بدهند.

  لینکهای زیر را بخوانید:

  yon.ir/CWkZo

  yon.ir/rTNEQ

  و همینطور به نظر شما نقطه ضعف امریکا و روسیه ( ۲ تا به اصطلاح ابرقدرت ) در مقابله با ایران چیست.
  چرا قادر نیستند با تهدید نظامی و توسل به قوه قهریه ایران را از سوریه خارج کنند.

 10. کرامت سلیمی گفت:

  مدیر محترم سایت اگر امکان دارد نوشتار زیر را به عنوان یک یادداشت در صفحه اصلی قرار دهید.

  چرا هرکس رییس جمهور می شود در توجیه ناتوانیش مدام می گوید ” عده ای هستند که

  نمی گذارند ”

  عده ای هستند که نمی گذارند. این جمله از زمان اقای خاتمی مطرح شد و مکررا” توسط
  ایشان و دکتر احمدی نژاد عنوان می شد و بهانه اقای روحانی نیز همین است.

  سؤال اساسی از این اقایان این است که اگر عده ای هستند که نمی گذارند پس چرا در مقام
  تشریفاتی ریاست جمهوری باقی ماندید و استعفای خود را تقدیم ملت ایران نکردید.

  ایا وقتی عده ای هستند که نمی گذارند باقی ماندن در مقامی که ظاهریست و در عمل هیچ
  اختیاراتی ندارد نوعی ذلت و خواری برای رییس جمهور نیست.
  و ایا باقی ماندن در پست ریاست جمهوری با این شرایط خیانت به رای مردم و همسویی
  با همان عده ای نیست که نمی گذارند.

  وقتی می گویید عده ای هستند که نمی گذارند معنی ان این است که دولت پنهان ضد مردمی
  وجود دارد و قوای سه گانه قدرت ظاهری دارند و در پشت پرده افراد قدرتمندی
  تصمیمات را می گیرند که تفکرات ضد بشری و غیر انسانی دارند.

  وقتی می گویید عده ای هستند که نمی گذارند یعنی انتظار مردم برای مبارزه با فساد و
  بهبود اوضاع اقتصادی بیهوده است.

  وقتی می گویید عده ای هستند که نمی گذارند وشما هم بدون کوچکترین احساسی نسبت به
  سرنوشت ملت در پست بدون قدرت ریاست جمهوری باقی مانده اید و کنار نمی روید یعنی
  اینکه شما مانع از رونمایی و شناسایی این دولت پنهان توسط مردم می شوید و نقش سپر
  بلا را برای انها ایفا می کنید.

  وقتی می گویید عده ای هستند که نمی گذارند یعنی ……………..

  پس یا بدون هیچ واهمه و ترسی انها را معرفی کنید و یا استعفا دهید تا دولت پنهان رخ
  بگشاید و مستقیما” برای حل مشکلات وارد عمل شود و دیگر بهانه ای نداشته باشند که
  بگویند عده ای هستند که نمی گذارند.

 11. نماینده خانواده شهداء شهرستان بم گفت:

  ضمن تشکر و قدردانی از مدیران و کارکنان نشریه کنار صندل بسیار عالی اخبار دانشگاه علوم پزشکی را تحت پوشش قرار دادند در ضمن در عصر جمعه جناب دکتر مکارم جلسه ای با حضور پزشکان و جراحان شهرهای شرقی استان داشته اند و از همه ی آنها جهت همکاری با تیم پزشکی جنوب استان به عمل آمد .

 12. شکیبا گفت:

  باسلام خدمت دوستان ….والا این اقایون محترم روزی هزار بار در محدوده میانچیل همدیگه رازیارت میکنند …..چطوری حالا بعد ۲۹سال همدیگه رادیدن ……ازخنده هاشون معلومه

 13. محمد توکلی گفت:

  با سلام جهت ترقی وپیشرفت کشور باید راه اصلاح طلبان واقعی ومصلحت طلبان ومنفعت طلبان جدا شود اگر این افراد از اصلاح طلبان جدا شوند درآینده نزدیک اصلاح طلبان محبوب مردم خواهند شد وکشور راه خودش را پیدا خواهد کرد این افراد درهردوجریان نفوذ کرده اند ولباس تزویر وریا به تن دارند که همان منفعت طلبی شخصی است.

 14. کرامت سلیمی گفت:

  تاریخ نگاشته می شود تا نشان دهد که افسانه بی پایه است اما افسانه خیلی زود جای تاریخ را می گیرد چون دلفریب تر است.

  با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیر مسئول محترم سایت

  همین اخباری که در باره کره شمالی منتشر نموده اید نشان می دهد که امریکا یک ابر قدرت واقعی نیست و با دروغ و حقه بازی و کمک کشورها و سازمانهای هوچی گر خود را ابر قدرت جا زده است. موضع ضعف امریکا در برابر کره شمالی و اخیرا” پیشنهاد امریکا برای مذاکره با کره شمالی مشخص می کند که امریکا سلاحی به نام بمب اتمی ندارد و خیالیست.

  بی تردید فریبکاری قویترین سلاح در زرادخانه قدرتمندان است و در هر زمانی
  صاحبان قدرت و مقام برای تسلط بیشتر بر جامعه به انواع ترفندها و نیرنگها
  متوسل می شوند.
  بهترین راه برای کنترل جامعه ایجاد ترس میباشد. کاری که والدین ما از
  کودکی با ما اغاز میکنند همان مسأله لولو خورخوره ، ساده ترین راهی که
  همیشه جواب داده است. لولو خورخوره های امروز ، بمب اتم ،
  گرمایش جو زمین ، موجودات فضائی ، هارپ و غیره.
  صاحبان قدرت و صاحبان سرمایه برای کنترل جهانیان دروغهای زیادی را به
  ملتها باور دادند .هم دروغهای علمی و هم سیاسی و اجتماعی.

  نمونه بارز دروغهای سیاسی افسانه هولوکاست است که حدود ۷۰ سال در باور
  ملتها بود اما سرانجام این دروغ لو رفت و تبدیل به یک افسانه
  کهن شد.
  هنگامی که افسانه هولوکاست لو رفت باعث اشفتگی و نگرانی شدید سازندگان
  این داستان و طرفدارانشان شد و همین نشان می دهد که چه هزینه هایی کرده
  بودند تا این دروغ بزرگ را در باور ملتها بگنجانند.

  در مورد دروغهای علمی نیز داستان همین است. وقتی اطلاعات غلط در ذهن
  افراد ریخته شود در تجزیه و تحلیل موضوعات دچار مشکل و در نهایت باعث
  تحلیل رفتن انرژی مغزی شده و راحتتر مهندسی وهدایت ذهن شده و در مسیر
  خواسته قدرتمندان جهان قرار می گیرند.

  متاسفانه خیلی از افراد بی میل یا ناتوان در روبرو
  شدن با حقیقتند و اسیر افکار تحمیلی و یا متعصبانه موروثی خود هستند و
  گاه چنان در وجود خود زندانی می شوند که فرصت و مجال هیچ فکر و اندیشه
  جدیدی را پیدا نمی کنند. حتی در میان روزنامه نگاران و مدیران سایتهای
  اینترنتی نیز این موضوع عینیت داشته و نه تنها همکاری نمی کنند بلکه
  رفتار خوبی نیز ندارند و در مواردی اجازه ورود به سایت را نمی دهند و
  شاید هم اینها همان رسانه های وابسته به ساختار قدرت هستند که مستقل و
  ازاد نیستند و انچه که قدرتمندان به انها دیکته می کنند را منتشر می
  کنند.
  بعضی هم فقط چسبیده اند به قضیه هیروشیما و ناکازاکی که بدون انکه تحقیق
  کنند انچه را گفته شده می پذیرند و نمی خواهند فکر کنند که نابودی شهرهای هیروشیما و ناکازاکی که عمدتا” از چوب و پلاستیک بودند با یک بمباران معمولی یا بمباران ناپالم هم امکانپذیر است و برای ایجاد احساس وحشت در دل ملتها وانمود به نابودی این دو شهر با یک سلاح خیالی به نام بمب اتمی کرده اند. . در حال حاضر هیروشیما و ناکازاکی دو
  شهر پیشرفته کشور ژاپن هستند و میلیونها نفر در این دو شهر زندگی می
  کنند، در صورتی که به ما گفته بودند اثار بمباران اتمی برای هزاران سال
  باقی می ماند. برای این موضوع چه توضیحی دارند.

  تا انجایی که بنده دقت کرده ام در اکثر رسانه ها چه در قالب روزنامه ها و مجلات و چه در قالب فضای مجاری و سایتهای اینترنتی بیشتر مطالب مهمشان پیرامون افشاگری فسادهای مالی و اقتصادی ، اخبار کره شمالی، برجام و مذاکرات پایان ناپذیر هسته ای و سفر های بی حاصل تیم مذاکره کننده هسته ای ،مصاحبه ها و مقالات تند سیاسی و اخباری از این دست می باشد.
  انتشار اخباری از این قبیل اگاهی می دهد اما کمکی به اصلاح جامعه نمی کند چون از مردم عادی کاری بر نمی اید و همچنین به معنای واقعی رسالت هیچکدام از سازمانهای نظارتی و امنیتی مبارزه با فسادهای اقتصادی نیست و بعد از مدتی دیگر کسی اهمیتی به اخبار فسادهای مالی و یا دیگر اخبار نمی دهد. چیزی که در عمل رخ داده است. حتی کثرت مطالب رسانه ها باعث می شود حقیقت اساسی و مهم در بین اخبار سیاسی، دروغها و مطالب بیهوده پنهان شود و در محاق فراموشی فرو رود.

  اصولا” نفس قدرت، فساد و زورگوییست حتی اگر فردی که در راس قدرت قرار دارد انسان صالحی باشد.
  تمامی دولتهای جهان زورگو و بی رحم هستند و تا جایی که بتوانند مردمشان را در تنگنا قرار می دهند . تفاوت فقط در ملتهاست .تا ملتی رفتار و گفتار و باور های خود را تغییر ندهد سرنوشت ان ملت تغییر نخواهد کرد.

  تا زمانی که مردم یاد نگیرند که باید با احترام متقابل با یکدیگر رفتار کنند و هیچ شخصی را در هیچ شغل،پست یا مقامی بیش از حد و ظرفیتش بزرگ نکنند و تا زمانی که درک نکنند که مثلا” نباید به یک پزشک خیلی احترام گذاشت و به یک رفتگر و یا راننده تاکسی با بی محلی و یا کوچک و ناچیز شمردن رفتار نکنند هیچ تغییری در سرنوشتشان صورت نخواهد گرفت.
  یکی از دوستان که در بازی ۲۰سال پیش ایران و استرالیا به کشور استرالیا رفته بود می گفت بعد از بازی استادیوم پر از اشغال شده بود اما تماشاگران از هر مقام و شغلی که انجا بودند اشغالها را جمع نمودند و یکی از کسانی که ان دوست موفق شده بود با ایشان صحبت نماید یک پزشک بود که همراه با جمعیت در حال جمع اوری اشغال بود و از این کارش هیچ احساس بدی نداشت.
  در صورتی که در کشور ما چنان پزشکان را بزرک کرده اند که خود را تافته ای جدابافته می دانند و به مردم فخرفروشی می کنند و عملا” به شکل مافیایی عمل می کنند.

  اگر شرایط برای همه فراهم شود هرکسی می تواند تمامی کارهایی که ان پزشک و یا هر شاغل دیگری انجام می دهد را یاد بگیرد و متاسفانه پزشکان و یا بعصی از شاغلان دیگر فکر می کنند شق القمر می کنند و با تکبر و تبختر با مردم رفتار می کنند..

  در کشور المان درامد معلمان از پزشکان بیشتر است.

  اعتقاد بنده این است که تا زمانی که رسانه های ما نتوانند دروغ بزرگ بمب اتمی را در رسانه ها به صورت گسترده و مستمر منتشر نمایند و این دروغ بزرگ را از باورها پاک نمایند امکان هیچ تحول اساسی برای اصلاح جامعه و حرکت به سوی عدالت اجتماعی وجود ندارد.

  یکبار ترامپ اعلام کرد که پذیرش برجام منجر به سقوط اقتصاد امریکا خواهد شد و همین نشان می دهد که در مذاکرات ظاهرا”اتمی دولتها در واقع اخاذیهای مالی و اقتصادی از دولت امریکا صورت می گیرد تا دولتها دروغ وجود بمب اتمی و خیالی بودن ان را فاش نکنند و امریکا در ظاهر ابرقدرت باقی بماند.
  در واقع کره شمالی با وانمود به انجام ازمایش اتمی قصد اخاذی از امریکا را دارد . همانطور که عربستان ، اوگاندا و سودان نیز جدیدا” خواستار انرژی هسته ای هستند و در واقع می خواهند از امریکا اخاذی کنند.

  در حقیقت اگر تعداد کشورهای اخاذی کننده زیاد شود امریکا قادر به براورده کردن خواسته های همه انها نخواهد بود و منظور ترامپ همین است.

  امریکا بعد از جنگ جهانی دوم ۴ سال در کره (۱۹۴۹-۱۹۵۳) و ۲۰سال در ویتنام (۱۹۵۵-۱۹۷۵) حضور نظامی داشت و صدها هزار نفر از سربازان امریکایی در این جنگها کشته شدند . اگر سلاح اتمی داشت چرا استفاده نکرد تا سربازان بیگناه کشته نشوند.
  امریکا در ویتنام به بهانه جلوگیری از نفوذ کمونیسم این جنگ را چند ملیتی کرد و کشورهای دیگری ار جمله ایران افرادی را برای جنگ به انجا فرستادند و خیلی از انها همانجا در جنگلها و مردابها و بیابانهای ویتنام نابود شدند .چرا؟.
  امریکا در واقع با ایجاد جنگ در مناطق دیگر بهانه ای برای سرکوب مردم در امریکا پیدا می کرد و مخالفین را با عنوان نظامی به مناطق جنگی می فرستاد و همانجا نابود می کرد. در فیلمهای رامبو مثل رامبو در ویتنام یا رامبو در افغانستان و ….. این موضوع به روشنی نشان داده شده است.
  امریکا اگر چیزی به عنوان سلاح اتمی داشت کافی بود یک عدد در سوریه، عراق یا کره شمالی بکار می برد تا حساب را دست همه بدهد. و اینقدر با تهدیدهای تو خالی و تکراری تحقیر نشود. در حال حاضر هیچ کشوری به تهدیدهای امریکا اعتنا نمی کند و تهدید های امریکا دیگر هیچ اعتباری ندارد.

  در بیشتر موارد ترس نتیجه عدم اگاهیست.

  چراغ هدایت جامعه باورهاییست که در ذهن افراد وجود دارد و تا دروغهایی همچون بمب اتمی ،بمب هیدروژنی، و دروغهایی مشابه در باور و ترس از این باورها در دل ملتهاست اوضاع جهان روز به روز بدتر و شرایط زندگی مشکلتر می شود و فقر و بیکاری و گرسنگی دامنه وسیعتری پیدا می کند.

  جسارتا” اگر امکان دارد مقاله بنده را که لینک ان را در اخر کامنت قرار می دهم در قسمت یادداشتها قرار دهید و خودتان این سوال را مطرح نمایید که چرا داستان انرژی هسته ای تمام نمی شود . و مخصوصا” مسئله باطری اتمی ادعا شده که ۵۰ سال برق تولید می کند را به چالش بکشید. ضمن اینکه قبلا” در کامنتی خدمتتان عرض کرده ام که سایت وزارت دفاع نیز این مقاله را منتشر کرده است و این عدم وجود بمب اتمی را بیشتر ثابت می کند اگر بمب اتمی وجود داشت سازمانی مثل وزارت دفاع که اشراف به تمامی موضوعات نظامی دارند اهمیتی به این مقاله نمی داد.

  اگر خواستید مقاله را در سایت قرار دهید از لینک زیر استفاده کنید که هم کامل است و هم قالب مناسبی دارد.

  http://www.armanekerman.ir/?p=16817

  منتظر پاسخ شما هستم.

  در پناه خدای بزرگ باشید.

 15. دهقان گفت:

  فردا در نماز جمعه معرفی نماینده جدید ولی فقیه در استان و امام جمعه جدید شهر کرمان
  حجت الاسلام و المسلیمن حاج شیخ حسنِ علیدادی سلیمانی/ متولد۱۳۴۲ در روستای میدان/ از توابع رابر بافت استان کرمان است .
  وی سال ها در حوزه علمیه قم به کسبِ معارف دینی مشغول بود و دروسِ خارجِ فقه و اصول را در محضر اساتیدی همچون آیات عظام/ حاج میرزا جواد تبریزی/ وحید خراسانی و مکارم شیرازی گذراند .
  حجت الاسلام علیدادی از سال ۸۰ تاکنون امامت جمعه ی جزیره کیش را به عهده داشت.
  عضو هیئت علمی دانشگاه تهران/ عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف/ پردیس بین المللی جزیره کیش / و مدیر گروه معارف اسلامی دانشگاه کیش/ از جمله سوابق فرهنگی وی بشمار می رود.
  @kermannewstv

 16. kamran گفت:

  با سلام
  در روستای زاروکی (از توابع بخش اسماعیلی شهرستان جیرفت) هیچ اینترنت پرسرعتی در پوشس نیست ولی روستاهای مجاور آن(دهنوفتح المبین،حسن آباد و…) به اینترنت پرسرعت نسل سه مجهز هستند.
  خواهشمند است مسئولان رسیدگی کنند.

 17. تورج عنصري گفت:

  با سلام و احترام
  با عنایت به فعالیت انجام شده در دوشنبه هفته گذشته با حضور مسئولین در زمینه افتتاحیه مدرسه امید ایران(١) و کلنگ زنی دو مدرسه دیگر از شما مسئول محترم تقاضای خبر رسانی دارم
  تصاویر در کانال :رهپویان کمال نور و کانال فرهنگیان رودبار جنوب موجود می باشد.
  با سپاس فراوان

 18. روابط عمومی اداره کل امور عشایری گفت:

  سه انتصاب جدید در اداره کل امور عشایر جنوب کرمان
  آقای دکتر احسانی نیا مدیر کل امور عشایر جنوب کرمان طی احکام جداگانه ای آقای مهندس محمد جواد جزینی زاده را به عنوان رئیس اداره امور تعاونی ها و تشکل ها، آقای مهندس حسین مسلمی را به عنوان رئیس اداره انفورماتیک و فناوری اطلاعات و سر کار خانم مهندس مهدییه سالاری چینه را به عنوان رئیس اداره بهسازی امور تولید این اداره کل منصوب کرد.

 19. نعیم گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید.

  احتراما به عرض می رسانم که مهندس ارجمند که خودش از مدیران بومی با سابقه دانش دار سازمان کشاورزی بوده است یکی از منتقدان صریح و بی پروای کشاورزی است . در مسائل کشاورزی نظر ایشان را بگیرید و در معرض اطلاع قرار دهید .

 20. اسماعیل گفت:

  سلام و عرض خدا قوت ….دوست داشتم ایمیلم رو بهتون میدادم ولی متاسفانه نمیشه …..چون خیلی به سایت شما میخوره ولی من قدیمی ترم ?

 21. مريم گفت:

  سلام لطفأ اسامی آقایان محمد محمدی فارغ التحصیل دانشگاه تهران ورییس انجمن ریاضی و آقای مسعود مهنی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشددررشته حقوق خصوصی وعضوهیئت مدیره اتاق اصناف جیرفت را به لیست کاندیدای احتمالی شورای شهراضافه نمایید. ممنونم

 22. حسن گفت:

  سلام لطفأ اسامی آقایان محمد محمدی فارغ التحصیل دانشگاه تهران ورییس انجمن ریاضی و آقای مسعود مهنی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشددررشته حقوق خصوصی وعضوهیئت مدیره اتاق اصناف جیرفت را به لیست کاندیدای احتمالی شورای شهراضافه نمایید. ممنونم

 23. پیمان سعیدی گفت:

  لطفا نسبت به حذف یکی از اعضای شورای شهر درب بهشت و راه یافتن اقای مهدی کریمی پور به عضویت شورای شهر مذکور اطلاع رسانی کنید.آقای کریمی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد و جوانان پرتلاش منطقه است

 24. محیا گفت:

  باسلام دبیرخانه کانونهای مساجد جنوب کرمان با همکاری کانون فرهنگی وهنری ولایت مسجدالرسول(ص) درحال اجرای مسابقه کتابخوانی بزرگ همسران درشهرستان جیرفت میباشد.
  http://kanoonjk.ir/%d9%85%d8%b3%d8%a7%d8%a8%d9%82%d9%87-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c-%d9%87%d9%85%d8%b3%d8%b1%d8%a7%d9%86/

 25. اولین رادیو اینترنتی جنوبشرق ایران توسط فرزندان خطه جنوب راه اندازی شده است

  http://www.fardayekerman.com

 26. gedroozia59@gmail.com گفت:

  اولین رادیو اینترنتی جنوبشرق ایران در موسسه فرهنگی وهنری گدروزیای بدون مرز با مدیر مسئولی حمیدحمیدزده فرزند جیرفت زمین

  http://www.fardayekerman.com

  لینک مصاحبه نشریه فردای کرمان

   

 27. صادق کیا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید

  روابط عمومی شرکت بیپ تونز درخواست همکاری فرهنگی با خبرگزاری شمارا دارد. بدین ترتیب هفته ای ۲ تا ۳ ایمیل برای شما ارسال میشود که محتوای آن اخبار انتشار آلبوم های موسیقی است. از شما خواهشمندم ایمیلی برای ما بفرستید که ما بتوانیم اخبار خود برای شما ارسال نماییم.

  با تشکر

  روابط عمومی شرکت بیپ تونز

  http://www.beeptunes.com

 28. حق گو گفت:

  با سلام لطفا مصاحبه اقای شهرام پارسا با نظر احمدی را در شماره های۵۹۹و۶۰۲ روزنامه پیام ما که در ان از تئاتر در تمدین جیرفت برای اولین بار سخن رفته؛انتشار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =