. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 505 تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394 | 05:35 ق.ظ

توزیع بچه‌ماهی گرمابی در جنوب کرمان تا ۱۰ اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

به گزارش سایت کنارصندل، محمود آیین گفت: در راستای ترویج آبزی‌پروری توزیع ۳۰۰ هزار قطعه بچه‌ماهی گرمابی از امروز بین بهره‌برداران و کشاورزان این منطقه آغاز می‌شود. مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی جنوب اظهار داشت: این بچه‌ماهیان گرمابی شامل کپور، آمور، فیتوفاگ و بیگ‌هد هستند که در استخرهای خاکی و ذخیره آب […]

download (3)
به گزارش سایت کنارصندل، محمود آیین گفت: در راستای ترویج آبزی‌پروری توزیع ۳۰۰ هزار قطعه بچه‌ماهی گرمابی از امروز بین بهره‌برداران و کشاورزان این منطقه آغاز می‌شود.
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی جنوب اظهار داشت: این بچه‌ماهیان گرمابی شامل کپور، آمور، فیتوفاگ و بیگ‌هد هستند که در استخرهای خاکی و ذخیره آب کشاورزی رهاسازی می‌شوند.
آیین با اشاره به وجود ۲ هزار باب استخر ذخیره آب کشاورزی در جنوب کرمان تصریح کرد: پرورش ماهی گرمابی در استخرهای ذخیره علاوه بر استفاده بهینه از منابع آبی و تولید گوشت سفید مصرفی خانوارها موجب باروری و غنی شدن آب می‌شود که این امر نیز نقش به سزایی در رشد محصولات کشاورزی ایفا می‌کند.
مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: توزیع بچه‌ماهی گرمابی در این منطقه تا ۱۰ اردیبهشت ماه جاری ادامه دارد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 10 =