. پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 1721 تاریخ انتشار : یکشنبه 14 تیر 1394 | 09:21 ق.ظ

نخستین کارگروه رفع موانع تولید در جنوب کرمان برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: اولین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی با دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان در محل استانداری کرمان برگزارشد. بمحمود اسکندی نسب در این باره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل وجود برخی از واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل در […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: اولین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی با دبیری سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان در محل استانداری کرمان برگزارشد.
بمحمود اسکندی نسب در این باره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل وجود برخی از واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل در جنوب استان و در جهت رفع موانع این واحدها و فعال سازی مجدد آنها با تلاش های سازمان این کارگروه با حضور استاندار برگزار شد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت جنوب کرمان بیان کرد: در این جلسه مشکلات مربوط به اخذ زمین، مشکلات معادن شن و ماسه جیرفت، جرائم دیرکرد کارخانه فرومنگنز عنبرآباد و همچنین مشکلات مرزی با برخی از استان های مجاور نیز مورد بررسی قرار گرفت.
اسکندری نسب تصریح کرد: در مورد معادن شن و ماسه مقرر شد که مشکل مربوطه که سال‌ها این قشر زحمتکش را رنج می‌داد، در اسرع وقت با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و سایر نهادهای مربوطه حل شود و زمین طرح های مذکور واگذار گردد.
وی اظهار داشت: جرائم مربوط به دیرکرد کارخانه فرومنگنز عنبرآباد مورد بخشودگی قرار گرفت.
اسکندری نسب خاطرنشان کرد: برخی مسائل مرزی با استان‌های مجاور که منجر به بروز مشکلات عدیده ای برای برخی معدنکاران شده بود مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد این موضوع نیز از طریق معاونت عمرانی استانداری و سایر نهادهای مربوطه و اصلاح احتمالی کالک مرتفع شد.

تسنیم

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + دو =