. سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 2024 تاریخ انتشار : پنجشنبه 25 تیر 1394 | 12:49 ب.ظ

با حکم استاندار تهران مسعود مرسل‌پور سرپرست فرمانداری قرچک شد/ تصویر حکم

به گزارش سایت کنارصندل، با حکم استاندار تهران مسعود مرسل‌پور سرپرست فرمانداری قرچک شد. پیش از این علی صادقی مسئولیت فرمانداری شهرستان قرچک را بر‌عهده داشت نیز طی حکمی از سوی استاندار تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت منصوب شد.در حکم مسعود مرسل‌پور سرپرست جدید فرمانداری قرچک که به امضای سید حسین هاشمی استاندار […]

به گزارش سایت کنارصندل، با حکم استاندار تهران مسعود مرسل‌پور سرپرست فرمانداری قرچک شد. پیش از این علی صادقی مسئولیت فرمانداری شهرستان قرچک را بر‌عهده داشت نیز طی حکمی از سوی استاندار تهران به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت منصوب شد.در حکم مسعود مرسل‌پور سرپرست جدید فرمانداری قرچک که به امضای سید حسین هاشمی استاندار تهران رسیده آمده است: نظر به تجارب و سوابق جنابعالی و با عنایت به هماهگی حاصله با وزارت کشور به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک منصوب می شوید.

در حکم آقای مرسل پورآمده است:
امید است با استعانت از خداوند تبارک وتعالی با رعایت خط مشی اعلام شده و شرح وظایف قانونی و بکارگیری شیوه های مناسب در اعمال سیاست های عمومی دولت تدبیر وامید درخدمت به مردم استان که ولی نعمت تان و سرمایه های اصلی نظام جمهوری اسلامی هستند موفق وموید باشید.
مراسم تودیع علی صادقی و معارفه مسعود مرسل‌پور به عنوان سرپرست جدید فرماندار قرچک دوشنبه ۲۹ تیر ساعت ۸:۱۸ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قرچک برگزار خواهد شد.

حکم-آقای-مرسل-پور1

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =