. سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 2078 تاریخ انتشار : جمعه 26 تیر 1394 | 14:53 ب.ظ

فینال مسابقات والیبال جام رمضان بخش مرکزی جیرفت برگزار شد / قهرمانی تیم باغبابوئیه _ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل ،فینال رقابتهای والیبال جام رمضان که به میزبانی روستای کلاب صوفیان از توابع بخش مرکزی جیرفت که از حدود دو هفته پیش با حضور۶ تیم آغاز شده بود سرانجام دیروز پنج شنبه با قهرمانی تیم باغبابوئیه به پایان رسید. در دیدار فینال این رقابتها تیم باغبابوئیه  توانست با نتیجه (۲-۱) بر […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل ،فینال رقابتهای والیبال جام رمضان که به میزبانی روستای کلاب صوفیان از توابع بخش مرکزی جیرفت که از حدود دو هفته پیش با حضور۶ تیم آغاز شده بود سرانجام دیروز پنج شنبه با قهرمانی تیم باغبابوئیه به پایان رسید.
در دیدار فینال این رقابتها تیم باغبابوئیه  توانست با نتیجه (۲-۱) بر تیم دهشیخ مرغزی غلبه نموده و مقام قهرمانی را از آن خود نمود. همچنین تیم هوکرد مقام سوم این بازیها را به خود اختصاص داد.
در مراسم اختامیه این مسابقات سلحشور سالاری رئیس اداره ورزش و جوانان جیرفت گفت: رسیدن به سلامتی جسم و جان، از اموری است که انسان همیشه در پی آن بوده و هست. دین اسلام همواره به عنوان یک دین کامل و جهان شمول به تمامی زوایای یک زندگی سالم می اندیشد و همه راه های منتهی به سعادت دنیا و آخرت را برشمرده است.

سالاری با تشکر از مسولین برگزاری این مسابقات بخصوص بخشداری مرکزی، حوزه شهید دستغیب خاتون آباد ، موسی باغی دهیار روستای کلاب صوفیان و محمد پروانه از دلسوزان ورزش گفت: ورزش در روستاها باید تقویت شود تا جوانانی سالم و جامعه ای پر نشاط داشته باشیم. 

در پایان بازیها کاپ قهرمانی و هدایایی به تیمهای اول و دوم و سوم اهدا شد.

از نکات قابل توجه این مسابقات میتوان به حضور پرشور تماشگران و علاقمندان به ورزش والیبال در این روستا اشاره کرد.

IMG_۲۰۱۵۰۷۱۶_۱۹۰۹۳۱ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۶_۱۹۰۸۴۶

IMG_۲۰۱۵۰۷۱۷_۱۸۵۳۱۹ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۷_۱۸۵۴۱۴ IMG_۲۰۱۵۰۷۱۷_۱۸۵۸۱۰

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 11 =