. یکشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۲

>
کد خبر: 2150 تاریخ انتشار : دوشنبه 29 تیر 1394 | 21:28 ب.ظ

اغتشاش در فینال فوتسال جام رمضان عنبرآباد

به گزارش سایت کنارصندل، مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان عنبرآباد شب گذشته بین دو تیم مختار آباد و حسین آباد برگزار شد. این بازی  با نتیجه ۴ بر ۲ به نفع حسین آباد خاتمه یافت. پس از اینکه داور سوت پایان را بصدا در آورد  عده ای تماشاگرنما باعث اغتشاش در سالن شدند و […]

IMG-20150721-WA0002

به گزارش سایت کنارصندل، مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان عنبرآباد شب گذشته بین دو تیم مختار آباد و حسین آباد برگزار شد. این بازی  با نتیجه ۴ بر ۲ به نفع حسین آباد خاتمه یافت. پس از اینکه داور سوت پایان را بصدا در آورد  عده ای تماشاگرنما باعث اغتشاش در سالن شدند و جو سالن را به هم ریختند این در حالی بود که فرماندار عنبرآباد هم در سالن حضور داشت.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

مهدی اقتداری داور این دیدار درباره نقش فرهنگ در ورزشگفت: هر وقت بحث فرهنگ در ورزش می آید اساتید ما آرمان ها، پیام ها و ارزش ها رابازگو می کنند . ما این ها را یاد گرفته ایم. الان هم من و هم شما می توانیم فهرستاین مباحث را بگوییم که ما اگر نیرو مند و قدرتمند بشویم و برای اینکه متواضع وجوانمرد باشیم باید چنین و چنان بکنیم، این ها بحث های مشخص است اما یک حلقه مفقودهدارند، حلقه مفقوده این است که این فهرست ارزش های اخلاقی، انسانی، پهلوانی وجوانمردی را باید چگونه منتقل کرد آیا با سخنرانی منتقل می شود؟ آیا با مسابقه کتابو آزمون گرفتن، این ارزش ها منتقل می شوند؟ آیا با صرف نصیحت به ورزشکا این امرمیسر می شود؟ حلقه مفقوده ما اینجاست که در این مورد کمتر صحبت شده است ، مامعتقدیم بهترین را بطه ها و موثرترین واسطه ها برای انتقال پیام ها و فضا سازیفرهنگی و تربیتی برای ورزشکاران، مربیان آن ها هستند. البته تنها عامل موثر نیستندلیکن در فضای ورزش موثرترین اند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =