. پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 2399 تاریخ انتشار : شنبه 10 مرداد 1394 | 03:28 ق.ظ

کارگاه آموزشی یک روزه انجمن اهل قلم جیرفت در روستای دهبکری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل، کارگاه آموزشی یک روزه انجمن اهل قلم جیرفت در روستای دهبکری برگزار شد. محمدرضا براهام مسئول انجمن اهل قلم شهرستان جیرفت در این باره گفت: این کارگاه آموزشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جیرفت به مدت یک روز به صورت اردوی تفریحی و آموزشی در روستای […]

IMG-20150731-WA0027

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کنارصندل، کارگاه آموزشی یک روزه انجمن اهل قلم جیرفت در روستای دهبکری برگزار شد.
محمدرضا براهام مسئول انجمن اهل قلم شهرستان جیرفت در این باره گفت: این کارگاه آموزشی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جیرفت به مدت یک روز به صورت اردوی تفریحی و آموزشی در روستای دهبکری انجام شد.
براهام افزود: نویسندگان جوان ما به شدت به این کارگاه های آموزش نویسندگی نیازمندند و إن شاء الله این جلسات با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تداوم بیشتری یابد .
محمدرضا براهام بیان کرد: تاکنون این انجمن مورد حمایت خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اداره کل ارشاد جنوب کرمان بوده است و جای خیلی تشکر دارد اما برای رشد و بالندگی بیشتر نویسنده های عضو این انجمن که بیشتر آنها جوان و نوجوان می باشند باید از اساتید کشوری برای این کارگاه های آموزشی استفاده کرد.
مسئول انجمن اهل قلم شهرستان جیرفت گفت: در این انجمن ما نویسندگان جوان و نوجوانی داریم که اگر مورد حمایت قرار گیرند در آینده ای نزدیک در سطح کشور مطرح خواهند شد و برای استان کرمان مخصوصا جنوب افتخارات زیادی کسب خواهند کرد .
وی در پایان ابراز امیدواری کرد : بزودی اولین بولتن انجمن اهل قلم که تعداد نزدیک به بیست نفر از نویسندگان شهرستان جیرفت آثارشان در آن است چاپ و توزیع خواهد شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =