. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 2608 تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مرداد 1394 | 05:53 ق.ظ

نماینده مردم جیرفت در مجلس: اکتشافات تپه‌های کنار صندل از سال آینده ادامه می‌یابد

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی از آغاز دور جدید کاوش‌های باستان شناسی منطقه کنار صندل از سال آینده خبر داد. فرج الله عارفی در در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بنا به گفته مدیران میراث فرهنگی بودجه کافی جهت ادامه اکتشافات دفینه‌های کنار صندل وجود ندارد، چه تدبیری اندیشیده‌اید، اظهار داشت: استاندار […]

نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی از آغاز دور جدید کاوش‌های باستان شناسی منطقه کنار صندل از سال آینده خبر داد.
فرج الله عارفی در در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بنا به گفته مدیران میراث فرهنگی بودجه کافی جهت ادامه اکتشافات دفینه‌های کنار صندل وجود ندارد، چه تدبیری اندیشیده‌اید، اظهار داشت: استاندار در حال رایزنی است و از سال آینده کاوش‌های این منطقه ادامه خواهد داشت.
نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی افزود: کنار صندل مسئله‌ای جهانی و رخداد جدیدی در بحث تاریخ جهان است و باید بر همه جهانیان روشن و شناسانده شود.
عارفی با تاکید بر اینکه آغاز تمدن و شکل‌گیری آن در بین النهرین نیست بلکه در جیرفت است، گفت: باید تبلیغات مناسبت در این جهت صورت بگیرد و در کنار اکتشافات صورت گرفته همه جهان از این مسئله آگاه شوند.
وی افزود: افزایش بودجه برای ادامه اکتشافات کنار صندل دغدغه همه مسئولان است و باید تمام تلاش‌مان را در جهت پیشرفت و سرعت در اکتشافات انجام دهیم.

تسنیم

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =