. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 2896 تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مرداد 1394 | 23:16 ب.ظ

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی جنوب کرمان خبر داد: اختصاص ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به کشاورزان جنوب کرمان

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به این بخش اختصاص داده شده است. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مهندس منصور شریف اظهار داشت: میزان تسهیلات سرمایه در گردش در سال گذشته حدود ۱۲ میلیارد ریال بوده است. وی از افزایش ۴۰ […]

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به این بخش اختصاص داده شده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مهندس منصور شریف اظهار داشت: میزان تسهیلات سرمایه در گردش در سال گذشته حدود ۱۲ میلیارد ریال بوده است.
وی از افزایش ۴۰ درصدی این تسهیلات در سال جاری خبر داد و بیان داشت: طی سال جاری مبلغ ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش به این بخش اختصاص داده شده است.
شریف تصریح کرد: این تسهیلات در راستای کاشت، داشت و برداشت محصولات باغی، زراعی و گلخانه‎ای به کشاورزان جنوب کرمان پرداخت می‎شود.
شریف بهره این تسهیلات را ۱۰ درصد ذکر و تصریح کرد: متقاضیان این تسهیلات اکنون به بانک معرفی شده و در حال انجام روال قانونی برای دریافت آن‎ هستند.
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: تعداد متقاضیان تسهیلات سرمایه در گردش سال گذشته حدود ۷۰ نفر بود در حالی که این تعداد در سال جاری به حدود ۱۲۰ نفر می‎رسد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 4 =