. چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 2891 تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مرداد 1394 | 23:09 ب.ظ

نجات پسر ۴ساله از چنگ آدم ربایان در کهنوج

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از آزادی پسر بچه چهار ساله از چنگال آدم ربایان در عملیات پلیس یگان امداد این شهرستان خبر داد. به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ “شاهپور بهرامی” در تشریح این عملیات گفت: شامگاه پریروز خبری مبنی بر وقوع ربایش پسر بچه‌ای چهار ساله در یکی از خیابان‌های شهر کهنوج به پلیس مخابره شد. […]

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج از آزادی پسر بچه چهار ساله از چنگال آدم ربایان در عملیات پلیس یگان امداد این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ “شاهپور بهرامی” در تشریح این عملیات گفت: شامگاه پریروز خبری مبنی بر وقوع ربایش پسر بچه‌ای چهار ساله در یکی از خیابان‌های شهر کهنوج به پلیس مخابره شد.

بهرامی افزود: پلیس با اقدامات اطلاعاتی و ردگیری متهمان سرانجام توانست سرنخ‌های خوبی را به دست آورد اما آدم‌ربایان پس از این اقدام پسر بچه را به مناطق روستاهای دور دست شهرستان انتقال دادند.

فرمانده انتظامی کهنوج بیان کرد: طی اجرای طرح مهار و کنترل راه‌های مواصلاتی نهایتا ماموران انتظامی یگان امداد توانستند کودک ربوده شده را از چنگال آدم‌ربایان آزاد کنند و او را به خانواده‌اش تحویل دهند.

وی به انگیزه آدم‌ربایان نیز اشاره و اظهار کرد: انگیزه ربودن این پسر چهار ساله اختلاف حساب در معامله مواد مخدر عنوان شده و هیچ انگیزه امنیتی در کار نبوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان کهنوج تبعات اجتماعی مواد مخدر را بسیار گسترده خواند و تاکید کرد: در این زمینه نیازمند مشارکت پیگیر مردم، نهادهای فرهنگی و اجتماعی با پلیس هستیم و باید با ارائه آموزش‌های لازم آگاه‌سازی در زمینه اثرات سوء مواد مخدر را در ابعاد وسیع‌تری پیگیری کنیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یازده =