. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 3082 تاریخ انتشار : سه شنبه 3 شهریور 1394 | 19:04 ب.ظ

در آغازین روز هفته دولت قبور مطهر شهدای شهرستان عنبرآباد گلباران شد / تصاویر

محمد حجتی فرماندار عنبرآباد دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و بزرگوار و به ویژه ۱۶ شهید دولت درشهرستان عنبرآباد اظهار داشت: بی شک الهام گیری از سیره انبیاء و اولیای الهی بهترین و با عظمت ترین درسی بود که شهدا به ما دادند. حجتی پور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند:”عظیم […]

محمد حجتی فرماندار عنبرآباد دراین مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و بزرگوار و به ویژه ۱۶ شهید دولت درشهرستان عنبرآباد اظهار داشت: بی شک الهام گیری از سیره انبیاء و اولیای الهی بهترین و با عظمت ترین درسی بود که شهدا به ما دادند.

حجتی پور با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند:”عظیم ترین سرمایه شما دولتمردان ،یکی توکل به خداست و دیگری اعتماد به مردم مؤمن و فداکار …” بیان داشت: شفافیت و صداقت در برخورد با مردم و همچنین تکریم ارباب رجوع از جمله وظایف مهم مسئولین است که باید به نحو احسن مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین با اشاره به شعار امسال که “دولت و ملت”،”همدلی و همزبانی ” است ،تلاش برای تحقق این شعار و سایر منویات مقام معظم رهبری را اولویت برنامه ها و اقدامات در دولت تدبیر و امید دانسته و تأکید کرد: سعی بر آن است که با ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی و همچنین تقویت اعتماد میان مردم و مسئولین در این راستا گام هایی اساسی برداشته شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنبرآباد ادامه داد: خدمت رسانی به مردم زمان و مکان خاصی نمی شناسد و باید در هرشرایطی مسئولین و دولتمردانآماده ارائه خدمت به مردم باشند.

Picture 003

Picture 014

Picture 016

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =