. چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 3382 تاریخ انتشار : جمعه 13 شهریور 1394 | 21:06 ب.ظ

جشنواره فرهنگی اقتصادی با عنوان ساردوییه بهشت جنوب کرمان برگزار شد / تصاویر

  به گزارش سایت کنارصندل، اولین جشنواره فرهنگی اقتصادی شهرستان جیرفت با برپایی چهل غرفه از توانمندی های بخش ساردوییه به مدت دو روز در شهر درب بهشت برگزار شد. بخشدار ساردوییه با اشاره به وجود آستان مقدس امامزاده سلطان سید احمد در این بخش گفت: : وجود این امامزاده از برکات معنوی محسوب می شود و […]

 

به گزارش سایت کنارصندل، اولین جشنواره فرهنگی اقتصادی شهرستان جیرفت با برپایی چهل غرفه از توانمندی های بخش ساردوییه به مدت دو روز در شهر درب بهشت برگزار شد.
بخشدار ساردوییه با اشاره به وجود آستان مقدس امامزاده سلطان سید احمد در این بخش گفت: : وجود این امامزاده از برکات معنوی محسوب می شود و کارهای فرهنگی خوبی با محور قرار دادن این آستان در شهر درب بهشت صورت گرفته است.
حسین صالحی افزود: درصدد هستیم از تمامی ظرفیت های مردمی و بخش خصوصی برای رونق و آبادانی در بخش کهن ساردوییه استفاده کنیم.
وی بیان کرد:درصدد نهادینه کردن نمایشگاهها و جشنواره هایی از این دست در منطقه ساردوییه هستیم و برنامه هایی داریم برای حرکت به سمت فراوری محصولات بویژه گیاهان دارویی و کمک به اشتغال و ساماندهی وضعیت نامناسب عرضه محصولات تولیدی این منطقه تا از خام فروشی جلوگیری کرده و با صادرات محصولات موجبات رشد و توسعه منطقه را شاهد باشیم.

شهردار ساردوییه هم گفت: این بخش یکی از بخش های سیاحتی و زیارتی است که در سال بویژه فصل تابستان پذیرای میهمانان بسیار زیادی از اقصی نقاط مختلف کشور است.
امید حمزه ای نژاد تاکید کرد: شهرداری درب بهشت با بسیج تمامی امکانات در خدمت زائران، مسافران و مجاوران قرار گرفته است تا دین خود را به این مردم ادا کند.
وی با اشاره به ورود روزانه بیش از ۲۰ تا ۲۵ هزار نفر جمعیت بویژه در روزهای پایانی هفته از برنامه ریزی برای استقبال از میهمانان خبر داد و افزود: چهار پارک در این شهر وجود دارد که هر کدام از این پارکها و بوستانها به امکانات رفاهی مجهز شده اند.
وی بیان کرد: برگزاری جشنواره فرهنگی و اقتصادی زمینه ساز مناسبی برای رونق بخشیدن به ساردوییه است و در این بخش زیرساخت های سرمایه گذاری مهیا شده است که از سرمایه گذاران مختلف دعوت می کنیم برای سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و دیگر ظرفیت ها حضور بیابند.

تیمور محمدی دهیار روستای کدرنگ(سید باقر) که با غرفه گیاهان دارویی روستای کدرنگ در این جشنواره شرکت داشت گفت: بایذ در چنین جشنواره هایی نظم و ترتیب اولویت اصلی باشد.

جشنواره فرهنگی اقتصادی با عنوان ساردوییه بهشت جنوب کرمان به مدت دو روز در پارک حرم و جنب آستان امامزاده سلطان سید احمد برگزار و گوشه ای از توانمندی های این بخش در چهل غرفه به نمایش گذاشته شد. ،گفتنی است در روز پایانی این جشنواره دکتر دلیری هم از مهمانان این جشنواره بود.

mhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

 

IMG_4236 - Copy

 

IMG_4246 - Copy IMG_4250 - Copy IMG_4255 - Copy IMG_4261 - Copy IMG_4264 - Copy IMG_4268 - Copy IMG_4285 - Copy IMG_4289 - Copy IMG_4294 IMG_4295 IMG_4298 IMG_4303 IMG_4306 - Copy IMG_4311 IMG_4316 IMG_4320 IMG_4325 IMG_4328 - Copy IMG_4337 IMG_4340

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =