. جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 3977 تاریخ انتشار : شنبه 4 مهر 1394 | 11:50 ق.ظ

رئیس جهاد کشاورزی جنوب کرمان: چهاردهمین همایش سنگرسازان بی‎سنگر برگزار می‎شود

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: ششم مهر ماه چهاردهمین یادواره شهدا و همایش سنگرسازان بی‎سنگر این سازمان برگزار می‎شود. به گزارش سایت کنارصندل، دکتر سید یعقوب موسوی اظهار داشت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و رزمندگان سازمان و زیرمجموعه‎های آن چهاردهمین یادواره شهدا و همایش بزرگ سنگرسازان بی‎سنگر برگزار می‎شود. […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: ششم مهر ماه چهاردهمین یادواره شهدا و همایش سنگرسازان بی‎سنگر این سازمان برگزار می‎شود.

به گزارش سایت کنارصندل، دکتر سید یعقوب موسوی اظهار داشت: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و رزمندگان سازمان و زیرمجموعه‎های آن چهاردهمین یادواره شهدا و همایش بزرگ سنگرسازان بی‎سنگر برگزار می‎شود.

وی بیان داشت: این همایش ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح ششم مهر ماه در محل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با حضور مسئولان استانی و منطقه‎ای و خانواده‎های معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‎شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: این سازمان ۲۷ شهید، ۵۲۹ ایثارگر، ۲۴۳ جانباز، ۲۴ آزاده و ۳۳۵ رزمنده تقدیم نظام جمهوری اسلامی و انقلاب کرده است.

موسوی با تأکید بر برگزاری چنین یادواره‎هایی تصریح کرد: شهدا را نمی‎توان به مردم شناساند، بلکه شاید تنها بتوان، آن‎ها را معرفی کرد، زیرا درک و شناخت شهدا خارج از توان ما است.

وی خانواده‎های شهدا و ایثارگران را مایه افتخار نظام جمهوی اسلامی خواند و افزود: در همایش سنگرسازان بی‎سنگر از این خانواده‎های معظم نیز تجلیل به عمل می‎آید.

موسوی دفاع مقدس را یک گنج عظیم ذکر و عنوان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس برای اثربخشی و معنویت بخشی به جامعه لازم است و باید با جدیت پیگیری شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =